SOOVITA HEAD ...

Saime väga hea kauba... BedZone.eu`lt

Sofia 19.01.2009 10:23

Tellimisme eritellimusel voodi 160x180cm ja sinna sisse vedrumadratsi e-poest www.bedzone.eu Eritellimusega läks küll aega üle 2 nädala, kuid ette maksma ega midagi ei pidanud, lisaks veel sellele Corrib voodile saime riidekapi ja meikmise-laua, mis oli neil kohe laos olemas ja ka kohe kätte... seega minu soovitused! Oleks selliseid personaalse teenindusega kaupmehi Eestis rohkem!!

Tsiteeri

Anu 19.01.2009 16:08

Väidetavalt ( internet ) pidi see firma ( õigemini omanik ) olema eelmise firmaga kehvas nimekirjas. !?

Tsiteeri

Tups 25.01.2009 01:05

Kui aus olla, siis ehk isegi väga halvas nimekirjas. Ta pettis inimestelt välja kokku ca 4 miljonit ja siis seejärel kõrbes...ise aga hakkas end varjama. Vastuseid ei saanud jne. Isegi kaotasin suurema summa tellides sealt mööblit. Soovitan hoida eemale, kui oma teenitud raha on endale kallis!!!! Varas on varas.

Tsiteeri

triple trade 30.01.2009 21:48

Sofia kirjutas:
Tellimisme eritellimusel voodi 160x180cm ja sinna sisse vedrumadratsi e-poest www.bedzone.eu Eritellimusega läks küll aega üle 2 nädala, kuid ette maksma ega midagi ei pidanud, lisaks veel sellele Corrib voodile saime riidekapi ja meikmise-laua, mis oli neil kohe laos olemas ja ka kohe kätte... seega minu soovitused! Oleks selliseid personaalse teenindusega kaupmehi Eestis rohkem!!


Olge ettevaatlikud, see on ju Tripletrade mees jälle!!!!!! Jäi paljudele võlgu, ka meile.

Tsiteeri

Ann 01.02.2009 20:52

Ennast kiitmast me ei väsi?

http://www.tarbija24.ee/?r=322&ft=7006

Kel raha liiga palju on, see võiks selle pigem lastele/loomadele annetada!

Tsiteeri

pibin 18.02.2009 00:51

jah, jälle see Tripletrade varas ja pettur siin platsis! Sa Anu tõmba endale kott pähe!

Tsiteeri

triips 18.02.2009 00:54

Jah, Kristjan Kallu jälle oma õiguses ja ilus!
Varas ja pettur!!! Inimesed, olge valvsad!

Tsiteeri

sirin 26.02.2009 22:35

Heal lapsel mitu nime !
Peaks minema sellesse firmasse ja vaatama millised näevad välja Sofia ja pibin, ilusad nimed ju :-)

Tsiteeri

ka pettunud 10.03.2009 13:09

minul ka väga halb kogemus.4 nädalat ootasin oma voodit, kogu aeg väideti, et eritellimusega läheb kauem aega. Siis hakkasin ise tootjafirmast uurima ja tuli välja, et nad polnud midagi tellinud sealt!?! Siis ütlesid, et jah, unustasid , et veel vaja oodata 4 nädalat ja nüüd on kindlasti tellimus edastatud aga ei midagi. Siis olid veel solvunud ka, et kuidas ma julgesin nende teadmata midagi uurida. Raha ma õnneks ette ei maksnud aga kus on point? aru ma ei saa milleks niimoodi valetada:( igal juhul ärge tellige jah midagi sealt bedzone-st!

Tsiteeri

Alar 07.07.2009 19:37

Mees on küll sama kes eelmises poes, aga ostsin voodi ja madratsid, kandsin raha ette. lubati et 15 päeva pärast on kohal. ja nii oli ka. veel õhtul kell 19.30 tuli kuller ja toi kauba kohale. igati korrektne värk.

Tsiteeri

Helju 18.08.2009 15:24

OLGE VALVSAD ja ärge jääge pettuse ohvriks! ÄRGE MAKSE ETTE!
Tellisin kauba ja maksin ETTE läbi internti panga 6.juunil ( mis minu poolt muidugi rumalus!)
Suhtlesin firmaga ja mulle lubati kaup tuua 6. juulil, siis 19. juulil.
Viimase kirja saatsin 12. augustil - sellele pole isegi vastatud.!
Hetkeseis: OLEN KAUBAST ILMA JA MUIDUGI RAHAST KA!
Edasine tee tarbijakaitsesse - aga kas sealt abi saab?
Helju

Tsiteeri

Tarbijakaitse 30.09.2009 13:04

Bedzone poega hetkel probleeme ei ole ega kaebusi pole tulnud

Tsiteeri

Päästeamet 01.10.2009 08:51

Ka meie kinnitame,et vooditsooniga on kõik ok!

Tsiteeri

pettunud 12.11.2009 17:37

Mina olen ka igatahes pettunud,kuna tellisin lapsevoodi juba peaaegu 2 kuud tagasi ja ikka pole voodit.nubreid ka üleval pole kust küsida,milles point!

Tsiteeri

ma 21.01.2010 19:07

Tellisin voodi, sellist rämpsu annab otsida. Keegi enam kirjadele ei vasta. Hoidke eemale sellest bedzonist.

Tsiteeri

kah müts peas 26.01.2010 20:53

Sama siin! Kirjadele ei vastata, telef nr pole, kulleri telef välja lülitatud! Maksuamet võiks neid pettureid natukenegi ohjeldada! Kui oli enne teada et sama inimene on eelmise firmaga sama asja ajanud!

Tsiteeri

Sinu nimi 04.02.2010 17:58

Ootan kah juba kuu aega oma 6500,- eegust tellimust.Kirjadele ei vasta.Telefini ka pole kuhu helistada.Üleeelmisele kommijale - võiksid täpsustada,mis osutus rämpsuks.Pakuvad ju praegu, et maksta saab kullerile kauba kättesaamisel.Ise nii loll ei ole, et hakkan mingile võõrale firmale mingit pappi enne üle kandma.
Soovitage mulle teisi netipoode, kellel on ilusad täispuidust voodid :-)
Midagi sellist LUNA moodi.

Tsiteeri

Kattai 07.02.2010 13:10

Mina tellisin küll selle Luna voodi, sain kätte küll ning tasusin transamehele. Madratsi võtsin Sarderi, Minuarust igati aus värk, vahet pole millega enne seotud on firma, voodi asjalik ja materjal 5+, poest sellise tugevusega voodit ei ole leidnud.. võiks vähem viriseda .. mina soovitan

Tsiteeri

Pettunud ostja 02.03.2010 17:28

Mina tellisin ka nende poest kauba alles hiljuti ning sain kätte sellise kauba, mille kvaliteet on olematu. Laos olev kaup toodi väga vängete viimistlusvahendi lõhnadega kohale (ja sedagi alles pärast väga pikka pealekäimist ja ähvardamist, kuna olin osa raha sisse maksnud), voodil igalt poolt puit praguneb (väidetavalt toode viimistletud), kinnitused loksuvad, on räpane viimistlusvahendi alt, totaalselt viimistlemata, voodipeatsis mõõdust väljas osad. Saatsin neile kirja koos piltidega, kus kõik vead sees ja nähtaval, siiamaani vastust pole ja arvatavasti ei tule ka. Mingit telefoninumbrit neil antud pole, ainult meiliaadress, kus saad ennast tühjaks kirjutada (sest vastust ei tule).

Igatahes soovitan eemale hoida

Tsiteeri

Lible 03.03.2010 16:40

Luna voodi endiselt rämps, meilile ei vastata. Kulleri number 53679488.Arvet kaubaga ei saa-maksuameti rida või omakohus?

Tsiteeri

Pettunud ostja 03.03.2010 18:15

Mindki juba huvitab juba, kuidas nendega ühendust saada, sest tuleb välja, et pole ainus, kes on petta saanud. Andsin neile reageerimiseks veel ühe võimaluse, siis tuleb pöörduda juba Tarbijakaitse poole - äkki ka meediasse?

Tsiteeri

Pettunud ostja 03.03.2010 18:25

Mindki juba huvitab juba, kuidas nendega ühendust saada, sest tuleb välja, et pole ainus, kes on petta saanud. Andsin neile reageerimiseks veel ühe võimaluse, siis tuleb pöörduda juba Tarbijakaitse poole - äkki ka meediasse?

Tsiteeri

Veel üks petetu 04.03.2010 19:16

Ehmatus suur, kui asja uurima asudes avastasin, et miski mäda selles firmas. Tellisin ka ise heauskselt voodi, tegin sissemakse ja pärast seda vaikus. Meilidele ei vastata. Ehk on meediasse pöördumine hea mõte?

Tsiteeri

Ajakirjanik 09.03.2010 16:36

Kas te loodate,et kirjatsurad teie raha tagasi toovad? Meediale on ainult mulli vaja,et natukenegi pikendada viletsa ajakirjanduse agooniat. Ei tahaks uskuda,et kogu pettasaanute seltskonnas pole ühtegi meest kelle rusikas võiks selle vooditsooni omaniku silmade vahele paar korda lajatada. Muidugi, juhul kui veel moraalselt tappa tahate saada siis võib ka tarbijakitse ja kohtuga asju ajada. Mina olen lurjustega suhtlemisel õppinud selgeks nende keele (viipekeel) ja siiani edukalt hakkama saanud.

Tsiteeri

Nimi 14.03.2010 22:18

Väga väga imelik on minul siit neid lugusid lugeda, sest minu kogemus antud firmaga just vastupidine. Tegin internetis vooditellimuse ja helistati juba samal päeval, et mis kell ma järgmisel päeval oma voodit kätte tahan saada. Mingit ettemaksu ei pidanud maksma, andsin raha kullerile. Voodi on 100%kvaliteetne, ilus ja imekspandavalt lihtne oli kokku panna :)

Tsiteeri

Nimi 14.03.2010 22:19

Lisan veel(lugedes eestpoolt, et arve jäi saamata), et mina sain küll enda kaubaga täiesti ausa arve ka

Tsiteeri

T 16.03.2010 07:51

Huvitav on lugeda tõesti. Mina ostsin kokku kolm voodit, ühe endale naisega ja lastele kaks erinevat. Juurde veel vedrumadratsid. Võiks öelda, et oleme väga rahul. Vooditsoon tegi veel lisasoodukat ka, kuna tellimuse summa oli üpris suur. Ma ei tea kas kellegil on isiklik vimm või kui saite mingid praak asjad, siis laske välja vahetada... Plaan igatahes tellida juurde raamaturiiulisarnane isend nende kodulehelt, kuna siis kogu magamistuba ühtemoodi ;) Igatahes edu Teile!

Tsiteeri

K.N. 30.03.2010 15:22

Liigitan ennast nende inimeste hulka kes lolli peaga raha kauba eest ette maksis (kooliraha),ootan oma kaupa juba üle kolme kuu .Selle "BEDZNE" puhul on tegemist kavala ning pesuehtsa kelmiga. Vennike kes ei karda karistust.Arvan,et need kiidumailid siin foorumis(kolm voodit ja raamaturiiuli sarnane isend) on "BEZONELASTE" endi poolt kirjutatud.Tundub ,et Maxi Capitali omanik Kristjan Kallu onki kurt-tumm ,temaga tulebki viipekeeles rääkida.Viga on selles ,et ta ei anna näole.Juhul kui keegi teab kus see mees pesitseb -andke siin foorumis teada .

Tsiteeri

otsija 24.05.2010 09:31

Leidsin just eile sobiva isendi Bedzone e-poest, olles otsinud säärast juba kulm kuud. Nüüd loen negatiivseid kommentaare ja kurb: kas selle firma käest siis ÜLDSE midagi kätte ei saa ja kui mitte ette maksta, kas tasub proovida? Kvaliteedi koha pealt jäi ka asi segaseks. Ehk jagate värskemaid kogemusi.

Tsiteeri

K.N. 28.05.2010 17:26

otsija kirjutas:
Leidsin just eile sobiva isendi Bedzone e-poest, olles otsinud säärast juba kulm kuud. Nüüd loen negatiivseid kommentaare ja kurb: kas selle firma käest siis ÜLDSE midagi kätte ei saa ja kui mitte ette maksta, kas tasub proovida? Kvaliteedi koha pealt jäi ka asi segaseks. Ehk jagate värskemaid kogemusi.


K.N See ,et Kallu on petis on ta ka pahna müüa-loe varasemaid kirju

Tsiteeri

Astica voodi ostja 11.06.2010 14:21

Sealt kohast tõesti kaupa osta ei tasu. Peale esimest päeva hakkas voodi pragunema. Kuller, kes kauba kohale tõi, paistis välja nagu mingi narkomaan.

Tsiteeri

kopsik 22.06.2010 23:29

Vihjeks: kui kuller on selline 160cm pikk tüüp siis tegemist on Kristjan Kalluga ja peaks elama vist Laagris. Tellisin ka voodi Luna ja toodi kohale mingi haisev käkk, mis oli uhkelt kilesse mähitud ja kui hakkasin voodit kokku panema vaatasin, et see voodi küll õige ei ole. Materjal oli lubatust õhem ja voodi välimus ei olnud ka see mis pildil. Mina sain oma raha tagasi ja voodile tuli järgi mingi teine tüüp kuna K.K. ilmselt kartis peksa saamist.

Tsiteeri

pettunud klient 31.07.2010 20:05

Mina ostsin ka lolli peaga voodi nende käest. Polnud teab mis kallis ega midagi, aga piltide järgi naturaalsest täispuidust ja just selline mida mujalt poodidest väga ei leia. Sai tehtud ettemaks täies ulatuses. Voodi tarneaeg lubati 7 päeva. See oli "ilus unenägu". Venis ja venis see tarne ja peale korduvaid ähvardusi ja minu saadetud SMSe, tuli ühel õhtul ka K.Kallu isiklikult mingi mahtuniversaaliga, milles see voodi siis oli. Ei toodud seda tuppa ega midagi, laoti kogu kiletatud voodi osadena trepikotta. Esmapilgul ei osanud vaadata aga kui toas voodit kokku panema hakkasin, avastasin, et voodi oleks nagu samal päeval kokku klopsitud, värskelt värvitud - naksus veel, detailides olid praod ja voodi detailid ei sobinud ka omavahel kokku, jäi logisema ja tundus et kohe laguneb koost. Ei osanud ei nutta ega naerda. Telefon oli muidugi välja lülitatud ja peale paari päeva sain siiski selle Kallu kätte, ei mingit vabandust ega midagi, lubati küll tagasi võtta aga lubaduseks see jäigi. Kuna oma aeg maksab rohkem kui mingi idioodi ootamine, siis müüsin voodi lihtsalt edasi, läks küll paarsada krooni odavamalt müügiks aga vähemalt sain sellest sitast lahti ja ostsin Sotkast korraliku komplekti.

Kristjan Kallu on petis ja jääb ka selleks. Ausat äri sealt loota ei ole. Siinsed positiivsed kommentaarid on arvatavasti Kallu või tema käsilaste kirjutatud. Kui ikka kommentaaridest ka näha on, et paljudel juhtudel toob Kallu ise kauba kohale(hah, kui üldse toob), siis tundub et ta sellega üksi tegelebki.
Ei ole ju bedzone lehel ka telefoni väljas. E-mail ainult on aga vaevalt sealgi keegi vastab. Loetakse läbi võibolla ja kui klient rahul ei ole, siis lihtsalt ei vastata. Kallul tundub et ei ole firmat, ladu, tööjõudu ega midagi. Sebib ehk kuskilt mõnelt teiselt firmalt aeg-ajalt tellitud kauba ja toob ka võibolla kliendile kohale.

Ärge palun tellige sealt midagi, tundugu asjad nii ilusad kui tahes. Või lubagu see Kallu mis iganes maad ja ilmad kokku. Minge mööblikauplusesse, saate näha ja proovida ja kauba ka ilma probleemideta kätte. Lisaks korralik garantii ja olemas ka telefonid kuhu probleemidega pöörduda.
Bedzonest tellides ei pea nüüd ettemaksu enam tegema, aga isegi nii ei riskiks sealt tellida.

Vihane klient.

Tsiteeri

tegelikkus 31.08.2010 20:03

Selle firmaga ei tasu tegemist teha, tegelikult pole firmal isegi kehtivat kaubandusluba ning äritegevusega ta tegeleda ei tohiks. Need kliendid, kes on teinud ettemaksu ja pole oma raha tagasi saanud, siis neil on ainuke võimalus pöörduda Haapsalu maakohtusse ja esitada hagi, mille riigilõiv on 750 eeku.
Tarbijakaitseameti käed jäävad siin lühikeseks ning sinna pole mõtet pöörduda. Ettevõttele on tehtud mitmeid ettekirjutusi, millele Maxi Capital muidugi reageerinud ei ole. Seega ainuke võimalus on hagi esitada.
Väga kahetsusväärne, et sellised petturid äri ajavad.

Tsiteeri

Selge pilt 06.09.2010 15:30

tahtsin ka juba sealt hea hiinnaga tellima hakata. jumal tänatud et googeldama hakkasin. Muideks uus tase on kodulehele jöudnud. Nimelt ettemaksu ei pea tegema ja sita saad kätte siis kui kohale tuuakse. Kõige kahtlasem oli see, et senimaani pole telefoni numbrit kontaktina kirjas.

Tsiteeri

sohh 08.09.2010 21:43

mina küll tellisin ja olen väga rahul, ei ütleks miskit paha sõna.. vbl saite mingi praagi mis oleks garantiialla läinud, mul seisab praegu täiesti viisakas astica magamistoas naturaalset tooni, ei logise kuskilt... materjal ikka päris jäme... nüüd plaan veel madrats välja vahetada. voodi sai suht kiirelt kätte, kaks nädalat läks umbkaudselt, lubati küll kiiremini, kuid sellise hinna eest ootaks kauemgi, riski ju pole, vaatad kauba kohe üle enne kui ära maksad...pealegi väga hea süsteem... kaup raha vastu... igati aus värk ja oleks mujalgi selline võimalus... rohkem ei oskagi miskit öelda, igatahes edu teile siin!

Tsiteeri

Kristjan Kallu 15.10.2010 12:29

Ma hakkan nüüd heaks ja maksan ausalt kõikidele oma klientidele raha tagasi, kellele ma ka Tripletradest võlgu jäin Ärge ainult palun minust enam halba kirjutage. Ma ei jõua enam ennast siin foorumis ära kiita, pean ju ka igapäevast leiba teenima. Teid kõiki armastav Kristjan.

Tsiteeri

mirek märtson 10.01.2011 18:23

kle kristjan kas sind oleks vüimalikka miskit moodi telefoni otsa saada.

Tsiteeri

to mirek märtson 23.01.2011 12:05

saada bedzonele kiri küll vastavad. ma lihtsalt arvan, et vaevalt ta ise siia midagi kirjutaks. meie suhtlesime tellides küll mingi naisterahvaga klienditoestt ning voodipõhjad tuli ühe korra ringi vahetada, kuid kõik laabus ja võime öelda et kaubaga oleme samuti rahul. varuge kannatust.

Tsiteeri

veel üks petetu 28.01.2011 15:59

Mul tellimuse tegemisest ja sissemaksust möödas aasta, siiamaani ei kaupa ega raha. Olen Pärnus koha peal käinud, antud aadressidelt ei ole kedagi kätte saada. Meilidele ei vastata. Andsin asja tarbijakaitsesse, mõne aja möödudes (18.okt. 2010) lubas Kristjan Kallu oktoobri lõpuks raha tagastada, siiamaani ei midagi. Tehke omad järeldused mehe aususest.

Tsiteeri

ma 11.07.2011 08:03

kui inimene on rahul selle toodanguga, siis ta ei tea milline peaks olema mööbel. käsisaega viltu ja karvase äärega tehtud käkk mis logiseb ei ole mööbel. Läksin õnge, ei telli enam kunagi interneti poest midagi.

Tsiteeri

nördinud klient 19.07.2011 15:35

Olin loll ja tellisin endale madratsi. Meelitas 5-päevane tarneaeg.Kui oli möödas mitu nädalat ja ei kippu ega kõppu madratsist. Saatsin e-maili,et kus maal võiks mu kaup olla ,ei mingit vastust. Saatsin mitu päeva meeldetuletusi ja ikka ei mingit vastust. Lõpuks saatsin loobumise ja ikka ei mingit vastust. Soovin ainult jõudu ja jaksu sellisele ettevõttele.

Tsiteeri

mari 11.08.2011 11:57

Nägin bedzone lehel voodeid, meeldisid, saatsin meili. Kuna tel numbrit polnud, tundus asi kahtlane.Tahtsin neid enne ostmist käe ja silmaga kaeda. Küsisin seda meilis. Vastust ei tulnud. Hakkasin uurima ja jumal tänatud, oleksin saatusekaaslane paljudele pettasaanutele.
Kus need viipekeele mehed on, minu õnnistus teile!

Tsiteeri

Liisa 29.09.2011 12:37

Vaatasin ka nende voodeid. Meeldisid väga, ilusad täispuidust voodid. Siis sisestasin hinna eurokalkulaatorisse ja asi hakkas tunduma kahtlane. Korralikku täispuitvoodit nii odava hinnaga on pea võimatu saada. Edasi tegin otsingu ja jõudsin siia välja.
Nüüd lasen endale valmistada sarnase voodi nagu bedzone'i kodulehel üleval. Vähemalt tean mida saan.

Tsiteeri

kristi 08.01.2012 17:14

tellisime meiegi voodi bedzone OÜ-st saime voodi kätte, kuid peale 5 kuud kasutamist tekkisid vead. Voodi hakkas kohutavalt krigisema pöörates. Voodil puudub risti olev kandetala. Kuna ettevõttel on vaid meili aadress siis sai iga kuu saadetud neile ettepanekuid voodi ümber vahetada garantii korras. vastuseid ei ole siiani saanud. Andsime asja edasi tarbijakaitseametisse, ettevõtte ei vastanud ka nende pöördumisele. Täna tegin kohtusse maksekäsu kiirmenetluseks. Vaatab mis edasi saab. Lähen lõpuni. Soovin saada raha tagsi ja uut voodit kuskilt mujalt.

Tsiteeri

Joe 13.02.2012 09:53

No pagan ei taibanud enne tellimuse tegemist (madrats) taustauuringut teha. Õnneks ei ole neile sentigi maksnud. Tuleb kiiremas korras tellimus tühistada, tähtaegadest nad nagu nii kinni pidanud ei ole.

Tsiteeri

richard 22.02.2012 05:27

Hello, We are developing new styles during this time, Just USD 150/Piece in Leather Material,
Get a free quotation at : chinahuayu@hotmail.com www.gzhuayu.com.cn

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.