SOOVITA HEAD ...

Otsin head trepimeistrit

ülle 15.06.2010 09:34

Kuna ise ei oska arvestada neid kallakuid ja asju,siis ei saa ka hinnapakkumisi küsida.Enamus firmasid küsivad ainult mõõtmise eest juba raha.Ava on ka natuke viletsate mõõtudega.

Tsiteeri

Mati 19.06.2010 09:28

Olen treppe projekteerinud ja ehitanud üle 15 aasta. Arvan, et saan Teid aidata nõuga ja ka jõuga kui trepp asub Tartust mitte väga kaugel. Kui huvi siis kirjutage: mati_kuzmin@hotmail.com

Tsiteeri

ülle 19.06.2010 18:00

Mati kirjutas:
Olen treppe projekteerinud ja ehitanud üle 15 aasta. Arvan, et saan Teid aidata nõuga ja ka jõuga kui trepp asub Tartust mitte väga kaugel. Kui huvi siis kirjutage: mati_kuzmin@hotmail.com

Kahjuks Tallinna ligidal.

Tsiteeri

joel 25.06.2010 15:37

ülle kirjutas:
Kuna ise ei oska arvestada neid kallakuid ja asju,siis ei saa ka hinnapakkumisi küsida.Enamus firmasid küsivad ainult mõõtmise eest juba raha.Ava on ka natuke viletsate mõõtudega.

Tsiteeri

joel 25.06.2010 15:42

Olen asjast huvitatud,mõõtmise eest tasu ei võta,töötan FIE -na ,hinnad soodsad ,saaks homme läbi tulla kohapeal hinna teha ja mõõdud võtta,kui olete huvitatud ,kirjutage joel.palo2@gmail.com

Lugupidamisega
Joel
,
minu

Tsiteeri

Ülle 28.06.2010 22:32

Kui saaks järsku nr.või minu telefon on 55659785
Pole võimalust pidevalt netis olla!
Tänud!

joel kirjutas:
Olen asjast huvitatud,mõõtmise eest tasu ei võta,töötan FIE -na ,hinnad soodsad ,saaks homme läbi tulla kohapeal hinna teha ja mõõdud võtta,kui olete huvitatud ,kirjutage joel.palo2@gmail.com

Lugupidamisega
Joel
,
minu

Tsiteeri

Katja 30.06.2010 19:06

Meie tellisime www.jonatanitrepid.ee. Väga rahul:)

Tsiteeri

Toivo 05.07.2010 21:24

Tere

Valmistan treppe. Kui veel huvi on võtke ühendust tktrepp@hot.ee

Tsiteeri

Triin 06.07.2010 12:35

Tere!
Suurepäraseid treppe teeb Keilapuit / www.keilapuit.ee

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.