KÜSI NÕU PUIDU RESTAURAATORILT JA MÖÖBLI RENOVEERIJALT

vahatamine,mida tegin valesti,et laual iga klaasi jälg näha ja mõni koht laual heledam jne,,suur jama??

trincu 13.02.2011 10:01

töötlemata puit,,peitsisin vesipeitsiga,,,2x.Siis kandsin tooniva vaha peale,,,nagu kirjas,,võis kanda ka teise kihi! Siis lõin "karukeel" läikima kõik oli tipp topp kuni seisis ja kuivas,,nüüd kui kasutuses täiesti võimatu iga vee täpike näha,,täiesti kole.Mõtlesin ,et lihvin sellise peenema lihviga üle vahatan uuesti aga enam ei peitnud vaha tassi ja muid jälgi laual?Miks siis nii mida ma valesti tegin?

Tsiteeri

Kaido 17.02.2011 19:48

Üldiselt need toonivad vahad, teevad aastaks ilusa pinna aga siis peab uuesti ületegema , need pole veemõjudele väga kindlad. Soovitaksin kuumapuhuriga see vaha puidusisse hõõruda, selleks kasutada 0000terasvilla kuna selle omadus on , et see surub vaha puidupooridesse ja tunnipärast kuiva lapiga läikima.Laual kasutan pigem õli või teen ise vaha sellise tummise. Kui ma saan õigesti aru siis lihvimine tõstis veega kahjustunud osad üles ja neid sa lihvisid veel heledamaks.Kui sama vaha tahad kasutada siis osta endisest tumedam toon

Tsiteeri

Kaido 17.02.2011 19:55

Üldiselt need toonivad vahad, teevad aastaks ilusa pinna aga siis peab uuesti ületegema , need pole veemõjudele väga kindlad. Soovitaksin kuumapuhuriga see vaha puidusisse hõõruda, selleks kasutada 0000terasvilla kuna selle omadus on , et see surub vaha puidupooridesse ja tunnipärast kuiva lapiga läikima.Laual kasutan pigem õli või teen ise vaha sellise tummise. Kui ma saan õigesti aru siis lihvimine tõstis veega kahjustunud osad üles ja neid sa lihvisid veel heledamaks.Kui sama vaha tahad kasutada siis osta endisest tumedam toon

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.