OSTA/MÜÜ/VAHETA/ANNA ÄRA

M: Esikukapp

layne 23.09.2011 18:43

Müüa korralik peegliga esikukapp koos 2 riidenagi ja kahe sahtliga. Hästi hoitud ja väga korralik. Mõõdud:
970(laius)x 1900(kõrgus)x 330(sügavus) Värvus: pöök. Peegel hõbedavärvi liistuga ümbritsetud.Hinnasoov: 60 EUR-i, aga kauplemisruumi ikka on! Asukoht: Põlva

Tsiteeri

layne 23.09.2011 18:45

Küsi infot!

Tsiteeri

sirje 24.09.2011 10:19

Olen huvitatud aga kuidas trantspordiga lood on ja küsin ,egas kriimusid pole kapil.ja kui tingimis vöimalusi on kui palju siis ,

Tsiteeri

layne 24.09.2011 12:20

Kapp igati korralik ja endale meeldib väga, aga seoses kolimisega jäi lihtsalt üle. Kriime ja mõrasid kuskil ei ole. Transpordiga aidata ilmselt ei saa, aga olenevalt asukohast kuhu soovite, äkki on võimalik, läbirääkimiste asi. Kui on võimalus vaatama tulla, siis olen igapäevaselt kodus.

Tsiteeri

sirje 24.09.2011 20:38

Tere mina jälle selle kapi jutuga.Teie olete Pölvast aga mina elan Pärnus ja sellepärast ei saa ma ka vaatama tulla kuna vahemaa on ikka väga suur.

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.