Interesting products

Merten System M – lülitid iga elustiili jaoks

Lülitid ja pistikupesad muutuvad disainielemendiks.

Olete te tüdinud samast vanast valgest lülitist? Nüüd on teil võimalus Schneider Electric System M sarja abil panna oma lülitid ja pistikupesad sobima ülejäänud ruumiga.
Plastikust klaasini ning metallist puiduni – viis erinevat disaini pakuvad erinevaid materjale, pindasid ning värve, mille hulgast valides saate te luua oma individuaalse stiili.
Rohkema info saamiseks laadige alla uus System M kataloog (EE, pdf, 2.7 MB) või külastage Merteni toodete kodulehekülge .

 Source: www.schneider-electric.com

Source: www.schneider-electric.com

 Source: www.schneider-electric.com

Source: www.schneider-electric.com


Esimesed personaliseeritavad lülitid koju ja kontorisse Merten System M sarjast - M-Creativ.

Kui te soovite disainida oma enda lülitit, siis saate seda teha System M sarja M-Creativ abil, kus saate rakendada enda individuaalset lähenemist.
Teil on võimalus valida toa tapeedi, fotode, joonistuste või muude materjalide vahel, et muuta lüliti osaks teie kodu kujundusest.
Maailma juhtiv elektripaigaldusseadmete tootja ja müüja, on tulnud välja uudse lülitite ja pistikupesade Merten System M sarjaga M-Creativ. Tegemist on esimese sarjaga, mida tarbija saab ise kujundada, kasutades selleks meelepäraseid värve, motiive ja materjale. Tulemuseks on efektne terviklahendus, kus lüliti on osaks ruumi sisekujundusest.
Nii raamil kui klahvil saab kasutada just selliseid materjale/kujundusi, mida parasjagu vaja on ning neid on ka väga lihtne tahtmise korral jälle välja vahetada.

Kujundusprotsessi hõlbustamiseks on lülitiga kaasa pandud šabloon, mille järgi saab sobivast materjalist kujundi välja lõigata. Disain tuleb seejärel paigaldada läbipaistva raamiga tootele ning personaalne lüliti ongi valmis. Võimalik on valida erinev disain nii raamile kui lüliti klahvile ja neid kavalalt komponeerida, sobitades näiteks raamile toiduaine pildi ja klahvile vastava retsepti.

Schneider Electric Eesti AS tootespetsialist Ivar Mölder: “Lülitite puhul oleme kaasa läinud leviva trendiga pakkuda klientidele rätseplahendusi. M-Creativ sari võimaldab kasutajal kujundada oma soovidele vastav lüliti, kasutades selleks oma lemmikvärve, tapeeti, fotosid või laste joonistusi. Soovitud disaini saab kasutada nii raamil, klahvil, pistikupesal kui dimmeril. Disaini on lihtne vahetada ning seda võib teha nii tihti kui selleks soovi on.”

Hinna poolest on M-Creativ keskmise hinnaklassiga tootesari. Võrreldes ehituspoodides müüdava lihtsa valge tootega on M-Creativ lüliti hind kõrgem, kuid arvestades võimalust luua isikupärane toode, mis aitab ruumile aktsenti lisada, ei osutu investeering ülemäära kulukaks. “Enam ei pea disaintapeedil kasutama valget silmatorkavat lülitit, nüüdsest on võimalik lüliti täielikult ruumi sisekujundusse integreerida,” kommenteerib Mölder.

Vaata videoklippi M-Creativ'i isikupärastest lülititest


Vaata millise funktsiooni ja stiiliga lüliti sobiks just Sulle siit!

Submitted: 10.06.2014

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all