Articles and news

Kas sa tead kui palju sinu kodu hetkel elektrienergiat tarbib?

Eesti turule on jõudnud ainulaadne ja innovaatiline toode, mis aitab inimestel uuel viisil monitoorida ja selle abil teha oma kodus või kontoris elektrienergia audit.
Wattson on toode, mis võimaldab reaalajas jälgida ning salvestada inimese kodu või töökoha elektritarbimist. Seade on läbi traadita andmeside kontaktis majapidamise elektrikilbiga ning kuvab oma ekraanil kõik elektrienergia muutused. Näiteks, kui lülitatakse sisse täiendav valgustus, siis paar sekundit hiljem “reageerib” sellele Wattson ning kuvab hetkel tarbitavate vattide summa. Lisaks suudab seade kuvada reaalajas majapidamise elektrienergia rahalise kulu vastavalt Eesti Energia hinnatariifile. Näite saab kasutaja poolt kiirelt ja mugavalt iga hetk muuta. Wattson suhtleb tema kasutajaga veel valguse teel, hakates kuvama punast valgust, kui majapidamise või kontori elektrienergia tarbimise tase on üle keskmise ning sinist, kui elektritarbimise tase on alla keskmise.


Kõige väärtuslikumaks aga saab pidada Wattsoniga kaasas käivat tarkvara Holmes, mis aitab kuvada kõik Wattsoni poolt salvestatud andmed arvutis graafikutena. Graafikutelt on kerge ja mugav jälgida täpselt kõiki ettevõtte või majapidamise elektrienergia muutusi vattides ja rahalises kulus, mille abil on kasutajal võimalik lõpuks vastu võtta mitmeid optimeerimisotsuseid.
Wattsoniga ja Holmesiga on võimalik väga edukalt avastada näiteks erinevaid nö. piraattarbijaid ja elektrivargusi.


Seadme kohta leiad täiendavat informatsiooni maaletooja kodulehelt: www.wattsonholmes.eu

Submitted: 20.04.2009

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all