Articles and news

Sinakashall lubjakiviplaat Põhja-Portugalist

Lubjakivi ehk paas on tuttav igale eestlasele. Meie esivanemad on sajandeid seda kasutanud kalmete, hoonete ja kindlustuste rajamisel ning valmistanud sellest kauneid skulptuure. Tänapäeval on hakatud seda kasutama isegi ehete valmistamisel.

Lubjakivi on materjal, mida leidub ka maailma teistes piirkondades ja seda hoolimata asjaolust, et nad asuvad meist vahel üsna kaugel ja hoopiski teises kliimavöötmes.

Üks selliseid on Portugalis Alcanede piirkonnas pärinev lubjakivi Azul Valverde, mida kaevandatakse aladelt, kus on täna leitud ja leitakse jälgi dinosauruste tegevusest maal. Seepärast on neile kividele iseloomulik kivististe ja fossiilide jäljed mustris.

 Source: www.positiveinteriors.ee

Source: www.positiveinteriors.ee

Skandinaavlastele meenutab see Rootsis tuntud Jämtlandi kivi ja selle ning oma soodsama hinna tõttu on ta leidnud laialdast kasutust nende siseviimistluses nii põranda kui ka seinakattematerjalidena. Samuti on see sobiv materjal kasutamiseks köögi töötasapindadena ja ka trepiastmetena.

 Source: www.positiveinteriors.ee

Source: www.positiveinteriors.ee

Azul Valverde on toode, mis sobib kasutamiseks erilaadsetes projektides ning loob koduse tunde kõikidesse ruumidesse.

Positive Interiorsi tootevalikusse kuulub see lubjakivi hallika ja sinakashallika varjundiga ning on meie tootevalikus saadav lihvituna, poleerituna ja harjatud pinnaviimistlusega.

Rohkem infot saab toote kohta Positive Interiorsi kodulehelt www.positiveinteriors.com või külastades meie Tallinna salongi aadressil Peterburi tee 56, E-R 9.00-13.00
Facebook

Submitted: 02.04.2015

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all