Articles and news

Kas Sinu katuseaken on suveks valmis?

VELUX kardinad ja aknakatted sobivad ideaalselt VELUX katuseakendele ja kaitsevad suvel ruumi kuumuse ja päikesevalguse eest. Uues 2015. aasta kardinate sarjas on kesksel kohal värvid. Valikusse lisanduv uus tooterühm – roomakardinad – ja kardinate põhisari, on mõlemad saadaval klassikalistes, ent samas moekates toonides, et saaksite sisustamisel kasutada kõige moodsamaid värve ja kangaid.

Valides kodu jaoks uusi sisekujunduslahendusi, soovitakse sageli järgida viimaseid moetuuli, aga hoida samal ajal ka klassikalist joont. Koostöös Trend Unioniga, mis on üks juhtivaid turu- ja moesuundumuste analüüsimisega tegelevaid büroosid Euroopas, valis VELUX välja sarja kuuluvad 100 pilkupüüdvat värvitooni ja kangasorti, mis sobivad erinevate elustiilidega ja ruumidega.

 Source: www.velux.ee

Source: www.velux.ee

Iga tooterühma jaoks on erinev värvivalik

VELUXi sari hõlmab laia valikut tooteid alates pimenduskardinatest kuni ruloo-, voldik-, topeltvoldik- ja ribakardinate ning uute ja dekoratiivsete roomakardinateni. Iga tooterühma jaoks on kokku pandud erinev värvipalett, et valik oleks lai ent mitte keeruline. Valikus on just sellised värvid ja kangad, mis sobiksid igasugustesse ruumidesse – nii hubastesse, õhu- ja valgusrikastesse elutubadesse kui ka pärastlõunase päikesega täidetud köökidesse ning mugavatesse magamistubadesse, kus on tarvis pimenduskardinaid.

 Source: www.velux.ee

Source: www.velux.ee

Lisateavet uuri veebilehelt www.velux.com

Submitted: 19.05.2015

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all