Articles and news

Dušinauding ühe nupuvajutusega – uuenduslik Hansgrohe Croma Select nüüd Eestis

Hansgrohe on uuendusliku Croma Selecti tootevalikuga saavutanud uue taseme massiturusegmendis – Croma-kollektsioonile lisatud Selecti tehnoloogia muudab erinevate pihustusrežiimide ümberlülitamise lihtsaks kõigest vaistliku nupuvajutusega. Mugav käsitsemine ja atraktiivne disain kindlustavad kasutussõbralikuma ja meeldivama kogemuse igas vannitoas. Croma Selecti valikus on nii käsi- kui üladušše. Croma Selecti tooted on nüüdsest saadaval ka Eestis.

 Source: www.hansgrohe.ee

Source: www.hansgrohe.ee

„Croma käsidušid on ühed populaarsemad Hansgrohe käsiduššide valikus. Uus Croma Select käsidušš on arendatud täiesti uuele tasemele – selle ergonoomiline disain ja praktiline Select-nupp annavad suurepärase kasutusmugavuse ja dušinaudingu. Lisaks on tegemist Selecti perekonna kõige soodsamate toodetega,“ ütles Hansgrohe Eesti ärijuht Andrus Asavi.

Croma Selecti sarja tooteid võib peatselt ka Eesti avalikes hoonetes näha ja omal nahal järele proovida: näiteks on Pärnu vastavatav renoveeritud Estonia Spa oma numbritubadesse just Croma Select E dušikomplektid paigaldanud.

Eestis on Croma Select tootesari hetkel saadaval järgmiste Hansgrohe edasimüüjate juures: FEB-i ja Ehituse ABC kauplusteketid üle Eesti, Bauhaus, Espak ja Wermstock Tallinnas, Decora Viimsis, Tet-ko Tartus, Pärnu REV.

 Source: www.hansgrohe.ee

Source: www.hansgrohe.ee

Multi või Vario – käsidušš igale maitsele

Croma Selecti mitmekülgsete ja erinevate funktsioonidega toodete valikust leiab ideaalse duši igale vajadusele. Valikus on kolm erinevat mudelit erinevates variatsioonides. Croma Select Multi käsidušš võimaldab individuaalset dušikogemust kolme erineva pihustusrežiimiga: pehme vihmadušš SoftRain, tugev IntenseRain ja kontsentreeritud masseeriv veejuga. Croma Select Vario käsidušš võimaldab kasutajal lülitada dušši vihmarežiimilt ümber ka tugevale TurboRaini režiimile. Ümberlülituseks pole vaja teha muud, kui vajutada korraks käepidemel paiknevale Select-nupule – mugav ja lihtne, isegi siis, kui käsidušš on kinnitatud seinal asuva toru külge.

Mitmekülgne talent igas suuruses vannitubadele

Lakke kinnitatav üladušš Croma Select 180 2jet, mille läbimõõt on 180 millimeetrit, võimaldab kasutajal nautida kahte pihustusrežiimi: tugevat ja värskendavat vihmajuga Rain ning kontsentreeritud IntenseRain-duširežiimi, millega on hea näiteks šampooni juustest välja loputada. Erinevate pihustusrežiimide vahel saab valida üladuši keskel asuva Select-nupu abil.

 Source: www.hansgrohe.ee

Source: www.hansgrohe.ee

Kõik komponendid ühes süsteemis

Atraktiivse tervikpaketina on Croma Select 180 2jet Showerpipe dušisüsteemi puhul kõik elemendid kombineeritud ühte süsteemi: Select-tehnoloogiaga üladušš ja käsidušš, reguleeritav dušihoidik, dušivoolik ja Hansgrohe Ecostat Comforti termostaat, mille abil kasutaja saab valida täpselt soovitud temperatuuri. Termostaatsegisti asemel on võimalik valida ka kangsegistiga dušisüsteem. Tänu oma multifunktsionaalsusele, kõrgkvaliteedilisele teostusele ning esteetilisele ning ajatule disainile on Croma Select showerpipe’id kauakestvaks lahenduseks igasse vannituppa.

Uus Croma Select SemiPipe pakub veelgi rohkem mugavust ja ohutust erinevas eas ja erinevate vajadustega kasutajatele. Komplekti kuuluvad käsidušš, termostaatsegisti ja tugev seinatoru, mida saab kasutada kui turvalisust pakkuvat käepidet.

 Source: www.hansgrohe.ee

Source: www.hansgrohe.ee

Hansgrohe töötas Croma Selecti tootevaliku välja koostöös oma pikaajalise partneriga Phoenix Design. Dušiotsikud on saadaval ühe kuni kolme pihustusrežiimiga ja erinevate kujudega: ümmargune (S) või ümardatud nurkadega ruudukujuline (E) otsik. Erakordselt selgejooneline disain muudab selle tootesarja eriti silmatorkavaks. Kõikidel toodetel on kahes toonis viimistlus, valge pihustusplaat ja särav kroomkorpus, üladušid on saadaval ka üleni kroomist kattega.

Lihtne puhastada ja säästlik

Tänu Hansgrohe katlakivivastasele QuickClean-tehnoloogiale saab mis tahes katlakivijäägid Croma Selecti duššide silikoondüüsidelt kerge näpuliigutusega maha hõõruda. Croma Selecti käsidušid ja dušiotsikud on saadaval ka EcoSmart-tehnoloogiaga; voolupiirangusüsteemi ja optimeeritud vooluga pihustusplaatide kombinatsioon vähendab veevoolu üheksa liitrini minutis. See tähendab, et vee soojendamiseks kulub vähem energiat, mis aitab lisaks raha säästmisele hoida kokku ka loodusressursse.

 Source: www.hansgrohe.ee

Source: www.hansgrohe.ee

Hansgrohe on vannitoa- ja köögisegistite, duššide ning dušisüsteemide, aga ka termostaatsegistite ja äravoolutehnoloogia alal juhtiv kaubamärk. Hansgrohe brändi tooteid, mis on võitnud üleilmselt arvukalt auhindu, eristab teistest kaasaegne tehnoloogia, uuenduslik disain ning ülim funktsionaalsus ja kvaliteet. See selgitab kaubamärgi edu dušisegmendi turuliidrina ning ühe juhtiva sanitaartehnikaseadmete tootjana. Hansgrohet peetakse rahvusvahelise sanitaartehnikatööstuse üheks eestvedajaks tänu sellistele leiutistele nagu dušilift, reguleeritavad pihustitüübid, QuickCleani funktsioon, AirPoweri või EcoSmarti tehnoloogiad, aga ka mugav Select-tehnoloogia.

Tutvu toodetega siin!
Sirvi online kataloogi siit!
Hansgrohe ja Axor Facebookis

Submitted: 18.06.2015

Pharo/axor

Phone:
+372 682 6829
Address:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all