Articles and news

Unistuste kapp Tank Indoorist

Kodu sisustamisel puutume tihti kokku probleemiga, kas osta poest valmiskapp või tellida kapp vastavalt oma vajaminevatele mõõtudele ning funktsionaalsusele. Mõlemal variandil on omad eelised ja puudused.

 Source: www.tankindoor.ee

Source: www.tankindoor.ee

Valmis kappi on võimalik oma silmaga näha, käega katsuda ning selle saab kohe poest kätte. Keerulisem on leida oma soovidele ja ruumi terviklahendusele vastavat kappi, samuti peab arvestama piiratud toonivalikuga. Eritööna tellitava kapi kättesaamine võtab küll natuke rohkem aega, kuid võimalus on tellida oma unistuste kapp - just selliste lahenduste ja mõõtudega, mis sobivad kõige paremini ruumi tervikkujunduse ja funktsionaalsusega. Kliendil on vaja teada ainult kapiava esialgseid mõõte, misjärel saab koostöös konsultandiga leida parima ja funktsionaalselt toimiva lahenduse vastavasse ruumi.


Külastades Tank Indoori müügiesindusi, on võimalik tellida kapilahendus, mis valmistatakse täpselt sellisena nagu soovitud. Iga kapp nõuab ruumipõhist lähenemist ja eritellitava variandi puhul on võimalik seda järgida. Kindlasti on oluline ka materjali ning värvi valik, mis sobiks antud ruumi.

 Source: www.tankindoor.ee

Source: www.tankindoor.ee

Millise materjaliga kapp valida - kas sobitada kokku see põrandaga, ruumi teiste mööbliesemetega või kogu maja sisekujundusega? Selliste küsimustega seisavad silmitsi paljud tellijad. Tank Indoori konsultandid on oma ala professionaalid, kes oskavad soovitada ruumipõhiseid lahendusi ning öelda sõna sekka ka sisekujundusliku poole pealt. Kliendil on vaja teada ainult kapiava esialgseid mõõte, misjärel saab koostöös konsultandiga leida parima ja funktsionaalselt toimiva lahenduse vastavasse ruumi.


Kapi materjalidena kasutatakse nii naturaalseid spoonmaterjale kui ka soodsama hinnaklassiga melamiinmaterjale. Tänapäeva melamiinmaterjalid on kõrge kvaliteedi ja looduslähedaste mustrite ning toonidega. Kapi ustena on võimalus valida erinevate uksetüüpide vahel - liuguste kõrval kasutatakse üha enam siledaid käänduksi või siis hõlmikuksi. Uste materjalidena kasutatakse värvitud klaase, peegleid, spoone ja melamiine.

 Source: www.tankindoor.ee

Source: www.tankindoor.ee

Tank Indoori meeskond teeb kõik selleks, et kliendil oleks erikapi tellimine võimalikult mugav. Lisaks eelpool mainitule pakub Tank Indoor kliendile kontrollmõõtmise, transpordi- ning paigalduse teenust.

Kliendi ideed, trendikad materjalid ja täisteenindus – just see teebki kapist unistuste kapi.

Tutvu ka teiste Tank Indoori toodetega lähemalt www.tankindoor.ee

Tule lähimasse Tanki salongi või külasta Tank Indoori edasimüüjaid.
Facebook

Submitted: 03.09.2015

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all