Articles and news

FineFloors aitab terrassid kevadeks valmis seada

Tasahilju lähenev kevad paneb paljud meist mõtlema terrassi ehitusele või olemasolevale terrassile uue ilme andmisele. FineFloors pakub suures valikus terrassilaudu ja sobilikke väliõlisid.

Täispuidust terrassilaudadest on valikus mitmeid puuliike maailma erinevatest paikadest. Euroopa liikidest on esindatud douglas, lehis ja tamm. Suur puiduliikide valik kindlustab sobiliku terrassimaterjali leidmise ka kõige nõudlikumale kliendile. Kõik FineFloorsi poolt pakutavad terrassilauad on valmistatud puidust, mis kasvab taastuvates metsades ja on seega legaalsed.

 Source: www.finefloors.ee

Source: www.finefloors.ee

Puidust terrassilaudade lõppviimistluseks kasutatakse Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector puiduõli, mis kaitseb ja toonib ühe kihiga. Toode kaitseb puitu puidumädaniku ja pleekimise eest. Saadaval on 24 erinevat tooni , mis toonivad puitu ainult ühe kihiga . Pole põhjust muretseda, et terrass saaks kõndimisvalmiduse alles suve lõpuks, mil ilmad juba vihmased. Hybrid Wood Protectoriga võtab terrassi kuivamine aega ainult ühe ööpäeva, seega võib järgmisel päeval end juba terrassile päevitama sättida. Selliselt õlitatud terrassi hooldamine on lihtne, kuna terrassi ei ole vaja enne hooldusõlitust lihvida . Soovi korral saate ka oma puidust terrassimööbli õlitada Hybrid Wood Protectoriga , kuna toode sobib kasutamiseks mistahes puitpindadel.

Lisaks pakub FineFloors ka WPC terrassilaudu, mis tähendab, et terrassilauad on tehtud 60% puidust, 35% polüetüleenist ning 5% lisaainest. WPC terrassilaud on välitingimustes tugevama vastupanuvõimega, tuhmumiskindel, kindlate mõõtudega ja lihtne hooldada . Valikus on 4 erinevat tooni: helepruun, tumepruun, helehall ja tumehall.

 Source: www.finefloors.ee

Source: www.finefloors.ee

Terrassi paigaldamise teevad lihtsamaks spetsiaalsed laudade kinnitamiseks ja laagide rihtimiseks mõeldud alusjalad, paigaldusklambrid ja kinnituskruvid, kuid soovi korral on võimalik tellida terrassi ehitus ka FineFloorsilt. Olenevalt terrassi suurusest ja paigaldamiskohast, võtab see aega ainult paar päeva, seega saab asuda oma uut terrassi nautima väga kiiresti.

FineFloors Põrandasalong
www.finefloors.ee
Facebook

Submitted: 24.03.2016

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all