Articles and news

Innovaatiline parketiliim Rubio Easybond FineFloorsilt

Turule on jõudnud uus ja innovaatiline parketiliim Rubio Easybond. Uue parketiliimi edu võtmeks on silaan-polümeertehnoloogia ning samal ajal ei sisalda see liim pehmendavaid aineid, isotsüanaate ega lahusteid.

Tihti alahinnatakse liimi kvaliteedi olulisust, kuna liim ei jää hiljem silmaga nähtav. Küll aga võib halva kvaliteediga liim tänu selles sisalduvatele pehmendavatele ainetele või lahustitele hakata aegamööda puidu sisse imenduma, mille lõpptulemusel kahjustub lõppviimistlus. Sellise kurva stsenaariumi vältimiseks soovitabki FineFloors Põrandasalong kasutada Rubio EasyBond parketiliimi.

Saadaval ka mugavas 295ml tuubis liistude liimimiseks ja vuukide täitmiseks. Source: www.finefloors.ee

Saadaval ka mugavas 295ml tuubis liistude liimimiseks ja vuukide täitmiseks. Source: www.finefloors.ee

EasyBond sobib kasutamiseks kõikide puiduliikide ja alusmaterjalidega, korkmaterjaliga ning vaipkattega. See on liimide uus generatsioon, mis ühendab endas kõiki olulisi näitajaid nagu tugevus, elastsus ja pikaealisus – seda kõike ühes pakendis.
Kiire ja tugeva nakke kindlustamiseks on parketiliimid tihti kahekomponentsed. EasyBond on väga hea alternatiiv, kindlustades samad omadused, koosnedes vaid ühest komponendist.
Kõrge polümeerisisaldus kindlustab liimi tugevuse ja elastsuse üheaegselt. Suure elastsusega liim annab puidule liiga palju liikumisruumi, liiga väike elastsus seevastu soodustab puidu purunemist. EasyBond on täpselt parajalt elastne, andes puidule piisavalt mängimisruumi, seda samal ajal omal kohal hoides.

 Source: www.finefloors.ee

Source: www.finefloors.ee

Liimi pealekandmisel liimikammiga moodustub tugev ühtlane liimihammas, mis ei vaju alla. Tänu sellele jaotub liim ühtlaselt parketi alla, tagades et ükski koht ei jää liimiga kokku puutumata.

Rubio EasyBond parketiliim on väga keskkonnasõbralik. Kuna liim ei sisalda isotsüanaate, on oht allergia tekkele väga väike. Üleliigne kuivanud liim eemaldub ämbrist kergesti - tänu sellele on liimiämber korduvkasutatav.
Värskelt paigaldatud parketti võib asuda lihvima juba 12 tunni möödudes - võrreldes paljude teiste parketiliimidega, mille kuivamisaeg on minimaalselt 1-2 ööpäeva, on see märkimisväärne ajasääst.

FineFloors Põrandasalong
www.finefloors.ee
Facebook

Submitted: 01.04.2016

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all