Articles and news

Stuudio Tekstiil Ruumis uus kollektsioon Mesipuu muudab ruumi rõõmsamaks ja valgusküllasemaks

Kevadel, kui päike juba kõrgemalt käib, võib paksud kardinad akende eest ära võtta ning asendada need millegi kergemaga. Et tuba rõõmsamaks ja valgusküllasemaks muuta, sobib akna ette hästi õhulistest puitdetailidest kardin - see on omanäoline sisustusaksessuaar, mis laseb päikesekiirtel kenasti tuppa hiilida.

 Source: tekstiilruumis.ee

Source: tekstiilruumis.ee

 Source: tekstiilruumis.ee

Source: tekstiilruumis.ee

Stuudio Tekstiil Ruumis uus toode MESIPUU on ruumijagaja või paneelkardin, mis koosneb kuusnurgakujulistest detailidest. See on valmistatud kolmekihilisest kasevineerist ning viimistletud loodussõbraliku Bloom-puuvahaga. Mustrite koostamise loogikal ei ole piire – tuleb vaid jälgida, et suurel pinnal oleks detailide vahel piisaval hulgal ühenduskohti.

 Source: tekstiilruumis.ee

Source: tekstiilruumis.ee
Kui juba kevad aknast piilub, saab üksikuid puidust detaile ka elutoa- või köögilaual eksponeerida. Lisaks ruumijagaja- ja kardinafunktsioonile on MESIPUU kasutatav ka lauakattena - kuusnurkseid detaile saab kasutada serveerimiseks, kuumaaluseks ja lauadekoratsiooniks.

Detaili mõõdud on 16x18cm, valikus on 3 looduslikku tooni – valge, must ja vahaga peitsitud ning naturaalne puidutoon. MESIPUU detaile on ka kerge hooldada - need on puhastatavad vee ja niiske lapiga.

Vaata täpsemat infot Stuudio Tekstiil Ruumis kodulehelt.


 Source: tekstiilruumis.ee

Source: tekstiilruumis.ee
Stuudio Tekstiil Ruumis ootab kõiki ka 22.-24. aprillil sisustusmessile INTERJÖÖR 2016, Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses, C-hallis, stend C404. Tutvustatakse uusi tooteid, mida saab oma silmaga näha ja katsuda.

Vaata lähemalt ka Stuudio Tekstiil Ruumis e-poest www.tekstiilruumis.ee.
Palju inspireerivat leiad ka Facebookist.

Submitted: 20.04.2016

Tekstiil Ruumis

Phone:
+372 521 8479, +372 505 1316
Address:
Tatari 56B, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all