Articles and news

Markiisid muudavad terrassi ja rõdu ilmastikukindlaks

Markiis muudab terrassi või rõdu ilmastikukindlaks kaitstes kõrvetava päikese, vihma ja tuule eest. Markiis loob kodu ja kohviku väliterrassidele hubase miljöö ning aitab reguleerida päikesevalgust ja temperatuuri . Nii võite ise otsustada, millal soovite aknast kuumust sisse lasta või tuba jahedana hoida.

 Source: www.avaeksperdid.ee

Source: www.avaeksperdid.ee

Võimalus markiise kiirelt ja vastavalt vajadusele kokku ja lahti kerida ning paigaldada neid seinale ilma igasuguste lisatugedeta, muudab markiisid eriliselt lihtsalt hooldatavaks ning mugavaks kasutada.

Markiiside abil on lihtne maja välisilmet värskendada ja luua suvine meeleolu. Saadaval on laias valikus erineva otstarbe ja funktsiooniga markiise. Avaeksperdid tootevalikus on liigend- ehk terrassimarkiisid, liht- ehk aknamarkiisid, korvmarkiisid, katuse- ja talveaiamarkiisid ning markisolette ehk ruloosarnased markiisid. Markiisi kangas on vastupidav ning ilmastikukindel, tõrjudes vett ja mustust ning olles kaitstud UV-kiirte kahjustuste eest. Saadaval on erinevad toonid, mustrid ja ääristused.

 Source: www.avaeksperdid.ee

Source: www.avaeksperdid.ee

Markiisi konstruktsioon on vastupidavast alumiiniumist, mis teeb raami kergeks kuid vastupidavaks. Markiisi on kerge kinnitata nii seina- kui ka katuse külge. Arvestada tuleb vaid, et pind, millele markiis kinnitatakse, oleks piisavalt tugev.
Kui markiisi ei kasutata, pakitakse see metallkassetti, mis kaitseb kangast kulumise eest. Markiisi kokku pakkimine ja avamine on lihtne erinevate juhtimisvahendite abil. Valikus on vändaga käsiajam või elektriajam, mida juhitakse taimeri, lüliti või puldiga. Lisaks on markiisi võimalik kaitsta ilmastikuolude eest tuule-, vihma- ja päikeseautomaatikaga.

Küsi pakkumist siit.

www.avaeksperdid.ee
Facebook

Submitted: 02.05.2016

Avaeksperdid

Phone:
+372 658 8105, +372 661 1820, +372 526 8703, +372 5663 3245
Address:
Kadaka tee 133 ja Pärnu mnt. 139a, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all