Articles and news

Valguslahendused Tank garderoobisüsteemidele

Garderoobi planeerimisel selgitage välja oma pere vajadused ja soovid. Soovitav oleks üle vaadata kogu ruumi võimalikud valguslahendused, et siis vajadusel saaks ruumi lisavalgust planeerida koos garderoobisüsteemiga. Valgustus garderoobikapi osana lisab kasutusmugavust, on omanäoline disainielement ning valgusallikas eluruumis.

 Source: www.tankindoor.ee

Source: www.tankindoor.ee

Led-tehnoloogiad on viimastel aastatel palju arenenud ja taskukohasemaks muutunud ning jõudnud avalikust ruumist ka kodukasutajateni. Led valgus pole enam ainult külm, vaid valikus on ka soojad toonid. Avalikes ruumides kasutatakse enamasti külma valgust aga koduse meeleoluvalguse loomisel saab mängida soojemate toonidega. Just ühtlane valgusriba ja väikesed mõõtmed, erakordselt väike energiatarbimine ning ohutus (ei kuumene üle) ongi led valgustuse eelisteks.

Led-valgusriba saab kasutada erinevate mööblidetailide juures. Tanki led-valgussüsteemid on mööblilahendustesse integreeritud, mis muudavad valguselemendid diskreetseks ja pea märkamatuks hetkeni, mil valgust vajame. Valguslahenduste paigutamiseks on erinevaid võimalusi: integreerituna liuguste siinidesse, sahtli sisemustesse või riiuliplaatidesse süvistatuna. Tankil on välja töötatud spetsiaalne liuguste ülasiin, kuhu on võimalik led-valgustus paigutada ja seda kahel viisil: liuguste taha, mis valgustab kapi sisu, või siis liuguste ette, kus uste kinnises olekus saab valgustatud ka tuba.

 Source: www.tankindoor.ee

Source: www.tankindoor.ee
Tank led-valgustused on juhitavad puldiga või töötavad täisautomaatse liikumisanduriga. Puldiga reguleeritava (dimmerdatava) valgustugevusega saate lihtsalt luua hämaralt hubase või valgusküllase keskkonna.

Tihtipeale arvatakse, et nutikad garderoobisüsteemide lahendused on kulukad ja keerukad. Lähtudes kasutaja(te) vajadustest ja võimalustest, tuleks koos oma-ala spetsialistiga välja töötada parim valguslahendusega Tank garderoobisüsteem, mis pakuks rohkem ruumi elamiseks ja suurendaks kasutusmugavust.

Tutvu lähemalt just Sinu kodule sobivate võimalustega ja küsi nõu spetsialistidelt Tank salongidest üle Eesti. Uuri lisa ka Facebookist.

Submitted: 03.10.2016

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all