Articles and news

Floorini tootevalikusse on lisandunud Forbo PVC-põrandakate Sphera

Täiesti uue tootena on Floorini valikusse lisandunud Forbo homogeenne PVC- põrandakate Sphera. Kaks kollektsiooni Element ja Energetic on saadaval täies mahus, kolmas lisandumas lähiajal. Samuti tuli Forbo välja Marmoleumi erikollektsiooniga, mis võimaldab teha unikaalseid ja kauakestvaid põrandaid. IVC tehase kollektsioonidest tutvustame Moduleo imitatsioonpõrandaid, mis on äravahetamiseni sarnased puidust originaaliga.

 Source: www.floorin.ee

Source: www.floorin.ee
Uus Forbo Sphera

Forbo Sphera on lati homogeensete vinüülkatete valdkonnas seadnud täiesti uuele kõrgusele tänu oma disainidele ja kasutatavale tipptehnoloogiale. Sphera on mõõtmetelt stabiilne, 100% ftalaadivaba ning lihtsalt hooldatav. Loe edasi siit.


 Source: www.floorin.ee

Source: www.floorin.ee
Designing with Marmoleum

Otsid põrandale midagi unikaalset, mis oleks samas keskkonnasõbralik ja vastupidav? Need kollektsioonid ja võimalused on just Sulle. Loe edasi siit.


 Source: www.floorin.ee

Source: www.floorin.ee
Imitatsioonpõrandad IVC-lt

Moduleo Impress kollektsiooni ilme muudab realistlikuks ka pisimate puidudetailide olemasolu, mis kopeerivad ehedalt pärispuidu ilu. Kõik lauad on neljast küljest faasitud, saadaval nii liimitava kui klik-versioonina. Garantii 20 aastat. Vaata ka Select ja Transform kollektsioone. Loe edasi siit.


 Source: www.floorin.ee

Source: www.floorin.ee
Loe Archidea'd veebis

Arhitektuuriajakirjast Archidea on võimalik lugeda intervjuud Andrés Jaque'ga ja palju muud. Eesti projektidest on ajakirjas ära märgitud Velveti ja UDDU kontorid. Archidea on veebis inglise keeles. Loe edasi siit.


Floorin salongid:

Tallinn
Floorin AS, Pärnu mnt 139 E/3, Tallinn 11317
Kontor: tel 655 8244,
e-mail: porandad@floorin.ee
Kauplus: tel 655 3902
Avatud: E-R 9 - 18

Tartu
Floorin AS, Ringtee 26B, Tartu 51013
Kontor ja kauplus: tel 736 2002
e-mail: tartu@floorin.ee
Avatud: E- R 8:30 - 17:30

www.floorin.ee
Facebook

Submitted: 03.02.2017

Floorin AS

Phone:
+372 655 8244, +372 655 3902
Address:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all