Articles and news

Neli ruumi, kus lükanduks leiaks praktilist kasutust - nõu annab Avaeksperdid

Lükandustega garderoobidest on kirjutatud raamatute viisi materjale ja seda on tehtud põhjendatult – tegemist on tõesti väga praktilise disainilahendusega panipaiga jaoks. Vähem tähelepanu pööratakse sellele, et lükanduks võib olla ka sobiv ja huvitav ruumide eraldaja.

Mõne jaoks võib tunduda tavalise ukse asemel lükandust kasutada veidra või liialt eksootilisena, seega toob Avaeksperdid välja mõned ideed ja aitab visualiseerida ruume, kus uks ei avane sisse või välja, vaid hoopis libiseb.

 Source: avaeksperdid.ee

Source: avaeksperdid.ee

Ruumid, kus lükanduks on praktiline valik

Trepiruum – lükanduks on hea panna trepi ette, mis pole avatud, vaid omab eraldi ruumi või vahet. Peamine põhjus, miks uks üldse trepi juurde sobib on see, et see takistab liigset õhuvoolu ega lase soojal ära liikuda.

Kuid sellisel juhul sobiks ju ka tavauks? – Lükanduks on parem valik, sest see ei jää avades ette, mis võib trepi puhul olla suur risk. Samuti on trepi ümbruses üldjuhul niigii ruumi puudu, kuhu vähenõudlik lahendus hästi sobib.

 Source: avaeksperdid.ee

Source: avaeksperdid.ee
Koosolekuruum – kohtumisi ja nõupidamisi saab stiilselt ukse taha peita ja kui need lõpevad, võib ruumi ülejäänud kontorile avada. Kui plaanis on suuremad üritused, saab lükandust avades koosolekuruumi lihtsasti laiendada. Vaata kontorisse ka voldikuksi.

Köök – sarnaselt kontoriga võib ka kodus ruume ühildada või eraldada. Kui köögimelu valjuks või aroomikaks läheb, saab seda ülejäänud ruumist eraldada. Kui pidada pidu või lihtsalt tahta natuke avarust, võib köögi taas avada.

Köögis võib olla ka erinevaid tarvikuid, nagu pesumasinad või torud, mis võivad ülejäänud kujundusega mitte sobida. Sellisel juhul saab neid ümbritseda omamoodi panipaigaga, mida sobiva lükanduksega avada ja sulgeda saaks.

Ükskõik milline laia ukseavaga ruum – lükanduks töötab nii intiimse eraldajana kui ka väiksemat sorti - aga majesteetliku - väravana; olgu see kas elutoal, magamistoal, tööruumil vms.

Avaeksperdid lükandustega ning teiste toodetega saate tutvuda Kesklinna Salongis (Pärnu mnt 139a) ja Kadaka Salongis (Kadaka tee 44).

www.avaeksperdid.ee
Facebook

Submitted: 02.05.2017

Avaeksperdid

Phone:
+372 658 8105, +372 661 1820, +372 526 8703, +372 5663 3245
Address:
Kadaka tee 44 ja Pärnu mnt. 139a, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all