Articles and news

Kardinad loovad meeleolu - telli uued kardinad SIKSAK veebipoest

Kardinad on meeleolu loojad sõna otseses mõttes - heledad, õrnad ja helged kardinad tekitavad kerge, lausa lendleva tunde ja lubavad ka toas naturaalsel valgusel särada.

 Source: www.siksak.ee

Source: www.siksak.ee

Rõõmsavärvilised, lustlikud ja päikselised kardinad loovad elurõõmust pakatava meeleolu. Märksõnadeks on seejuures värskus, kevadisus, suvisus, lillelisus, pitsilisus, romantilisus. Tumedamad ja paksemast kangast kardinad tekitavad mõnusa koduse ja õdusa tunde pikaks ja pimedaks sügistalviseks perioodiks.

 Source: www.siksak.ee

Source: www.siksak.ee
Kardinate tellimine ei ole keeruline. SIKSAK on selle oma kodulehel teinud nii lihtsaks kui võimalik. Kardinate tellimiseks pole tarvis teha muud, kui sobiv kardin välja valida, oma kardina mõõdud võtta, valida mõõtudest lähim, kui päris täpset ei ole, ja anda teada, milline
on soovitud täpne mõõt
. Soovi korral saadetakse posti teel kanga näidis, et materjalist täpne ettekujutus saada. Edasi käib tellimine nagu ikka internetipoes. Nädala pärast on Teil kardinad käes, võite need ette riputada ja uut ilusat tulemust imetleda. Kuidas täpselt mõõte võtta, saate lugeda siit ning SIKSAK kardinate valiku leiate siit.


SIKSAK läheb jaanipäevast puhkusele, kuid juba 20. juulil ollakse jälle Teie teenistuses!

Traageldaja OÜ
Tel: +372 5667 0193
info@siksak.ee
www.siksak.ee
Facebook

Submitted: 21.06.2017

Traageldaja Salon

Phone:
+372 487 4720, +372 515 0686
Address:
Viljandi mnt 17, Käru, Järvamaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all