Articles and news

Habitare disaini- ja sisustusmess 13.-17. septembril Helsingi messikeskuses

Habitare disaini- ja sisustusmess toimub sel aastal 13. -17. septembril Helsingi messikeskuses. Habitare on igal aastal korraldatav Soome suurim ja esinduslikem mööbli-, sisustus- ja disainimess, mis pakub teadmisi, elamusi, kohtumisi ja ärivõimalusi nii külastajatele kui ka disainiala professionaalidele. Mess edendab igapäevaelu mugavust sisustuse, disaini ja kunsti abil, esitledes kauneid ning praktilisi lahendusi kodudesse ja üldkasutatavatesse ruumidesse. Sel aastal toimub mess juba 28. korda.

Habitare teemavaldkonnad, tootegrupid:

disainiala Ahead, mööbel, köögid, kodutehnika, vannitoad ja saunad, lifestyle, materjalid ja tarvikud, pinnamaterjalid, sisustustooted ja -teenused, kaminad ja tulekolded, majapaketid, tekstiilid, sisekujunduse materjalid ja tarvikud, valgustusseadmed, kunstkäsitöö, koolitus, väljaanded ja teenused ning laste teemaala Habi Kids, nüüdiskunsti teemasektsioon Habitare Art, kohdutehnika sektsioon Habitare Digi ja valgustusala Habitare Light. Esindatud on ka Soome erialased väljaanded, haridusasutused ning teemaga seotud teenuste pakkujad.

Profikülastuspäeval 13.09 korraldame messikülastusreisi koos teemakohase seminariga laevas. Esineja ning reisi üksikasjad teatame hiljemalt juunikuu alguseks.

 Source: habitare.messukeskus.com

Source: habitare.messukeskus.com

Habitare avamisajad:
K 13.09 kell 09 -12 spetsialistid, press, VIP külastajad – kutsetega; kell 12 -20 piletiga kõigile külastajatele;
N-R 14.-15.09 kell 10 -19
L-P 16.-17.09 kell 10 -18

Messile pääseb kutse ja piletiga:
Piletid Helsingi messikeskuses: 18€. Lapsed 7-15 eluaastat 11€, perepilet 39 €.

Profexpo pakub soodsaid messipääsmeid 13.-17.0912€. Gruppidele (alates 10 inimest) on pilet 10€.

Habitare külastusinfo
Kennet Sarv
Tel 626 1347, info@profexpo.ee

Lisainfot leiate siit »
ning lühidalt programmiinfo siit.

Submitted: 21.06.2017

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all