Articles and news

Hektor Light tutvustab valgustimaailmas noort ja uudset brändi Tooy


2015. aastal Itaalias loodud firma Tooy on võtnud oma missiooniks luua valgusteid, mis on originaalsed, esteetiliselt kaunid ja funktsionaalsed. Meeskonda kuuluvad disainimaailma ühed kogenumad loojad, kes teevad koostööd oma ala spetsialistidega tehnika ja tööstuse valdkonnast.

Kirega loodud valgustid on inspireerivad, paistavad silma oma dünaamilise disaini ja eneseirooniaga. Lihtsate arhitektuursete vormide ja geomeetriliste kujundite taga peitub aga suur hing.

 Source: www.hektor.ee

Source: www.hektor.ee

Tooy valgustid sünnivad täiesti uue disainikontseptsiooni alusel - iga staatiline objekt on kujundatud eesmärgiga lisada sellele dünaamika, mis muudaks valguslahendused mitmekesisemaks ja unikaalsemaks. Just tänu valgustite multifunktsionaalsusele sobituvad need erinevatesse interjööridesse, kuid säilitavad ikka oma olemuse. Need on valgustid, mis on vormitud vastama erinevatele vajadustele.

 Source: www.hektor.ee

Source: www.hektor.ee

Mitmeotstarbelisi valgusteid leiab valikus veelgi - näiteks rippvalgustile Quadrante on võimalik juurde tellida riiuliplaat, millele saab paigutada lilli, raamatuid, küünlaid jms.

 Source: www.hektor.ee

Source: www.hektor.ee

Tooy eesmärgiks on luua elegantseid valgusteid, mis on mängulised, eristuvad, uuenduslikud ning funktsionaalsed - see neil on ka õnnestunud.
Brändi mantra on: riku reegleid, kuid loo lahendusi!

Uuri põnevaid lahendusi veel siit valikust.

Uudse kaubamärgi põnevaid tooteid leiad Hektor Lighti salongist, Pärnu mnt 139C.

www.hektor.ee
Facebook

Submitted: 09.10.2017

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all