Articles and news

Meisterda ise jõulukink Vivendi puidu- ja paberistuudios

Jõulud on kohe ukse ees ning miks mitte valmistada jõulukingid oma kätega. Vivendi koolituskeskuse puidu- ja paberistuudio on koht, kust saab tellida erinevaid jõuluteemalisi töötubasid näiteks ettevõtete üritustele või jõulupidudele või siis ka juba valmis käsitööna valminud kingitusi töötajatele või klientidele.

 Source: vivendi.ee

Source: vivendi.ee
Võimalus on tellida kingitused vastavalt oma soovile või valida Vivendi poolt pakutud ideede ja lahenduste seast. Parimad tulemused saavutatakse tavaliselt ikka koostöös.

Mõned kingiideed puidust valmistatud esemete seast: mobiilialus või visiitkaardihoidja, eksklusiivsem tammest sulepeakarp, kadakast kuumaalus, lõikelaud või võtmesein, lepast teekarp, lastele vahvad puidust mängud jne;
Mõned kingiideed paberist: käsitööna valminud jõulukaardid klientidele, seina- jalauakalendrid, märkmikud, albumid, tee-ja ehtekarbid, kontorisse või vaateaknale jõulukaunistused jne. Esemetele on võimalik lisada ka trükk või graveering vstavalt kliendi soovile.

Meisterdamise töötubasid pakutakse nii lastele kui täiskasvanutele. Töötubasid viiakse läbi väiksematele seltskondadele ka enda ruumides, kuid tihti käiakse ka kliendiüritustel kohapeal ning seda ka kõige kaugemates Eestimaa nurkades. Töötubasid on tehtud nii 6-8 liikmelistele seltskondadele kui ka 5000 osalejaga üritustel.

Mõned ideed puidutöötoaks: lindude toidumajad, pähklikorvid, pähklipurustajad, pildiraamid, karbid, küünlajalad, kuumaalused, mängud, ehted jms;
Mõned ideed paberitöötoaks: ruumilised jõulukaunistused (lumehelbed, kuused, tähed, inglid jms), kingikotid, kingikarbid, laternad, pildiraamid, kalendrid, albumid-märkmikud, pop-up või pusle jõulukaardid, erinevates tehnikates ehted, käsitööpaberi tegemine (väiksem seltskond), põnev origami voltimine jms.

Põhjaliku info Vivendi tegemistest leiad www.vivendi.ee või helista telefonil 600 2244 ja räägime soovid ning võimalused läbi. Kes metsas matkamas ja puid noaga vestmas ei käi, saab puidutöö kogemuse just siit - Tallinnast, Mustamäelt.

Submitted: 24.11.2017

VIVENDI koolituskeskus

Phone:
+372 600 2244, +372 5372 8520
Address:
SÕPRUSE PST. 211, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all