Articles and news

Salongi Coloratum dekoreerimissoovitused aastaks 2018

 Source: www.coloratum.ee

Source: www.coloratum.ee
Mööbli värvimine on endiselt moes. Lisaks armastatud valgetele ja hallidele toonidele, võib sel aastal märgata sügavate ja sametiste toonide, nagu lilla ning tumesinise, esile kerkimist. Populaarne on ka ühe põhivärvi erinevate alatoonide koos kasutamine. Kes ei soovi kodus suuremat remonti ette võtta, saab interjööri lihtsasti elavdada ühe majesteetliku ja mõjusat värvi mööbliesemega.

 Source: www.coloratum.ee

Source: www.coloratum.ee
Samuti on jätkuvalt trendikad erinevad geomeetrilised mustrid. Miks mitte kasutada neid lisaks kodutekstiilidele ka näiteks mööblil. Coloratumi salongist leiab hulgaliselt sobivaid šabloone nii mööbli kui seinte dekoreerimiseks.

Uue tuulena on sel aastal tagasi tulnud suured lillelised mustrid. Neile, kes soovivad vaheldust tavapärasele tapeedile, on salongil välja pakkuda äsja Eesti turule saabunud dekooritempleid, millega on võimalik kergesti kaunistada lisaks seintele ka tekstiile ja mööblit.

 Source: www.coloratum.ee

Source: www.coloratum.ee
Ja loomulikult pole kuhugi kadunud populaarne shabby chic ehk lohaka elegantsi stiil. Eriliselt omanäolise mööblieseme või seinapinna saab luua, kasutades Autentico kriidi- ja lubivärve ning toonitud vahasid.

Uuri lähemalt salongist Coloratum, Tondi 37, Tallinnas. Vaata lisa ka kodulehelt www.coloratum.ee ja ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Submitted: 24.01.2018

Coloratum

Phone:
+372 5667 6544
Address:
Tondi 37, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all