Articles and news

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis kaasaegse ja stiilse kodu jaoks

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis kaasaegse ja stiilse kodu jaoks – siseviimistlusest kuni sisekujunduseni. Sisustus E Kaubamaja on juba üle 15 aasta pakkunud Lõuna-Eesti inimestele parimaid sisustustooteid, millega on tehtud tuhandeid kodusid trendikaks.

Hektor Lightist leiab tekstiilist valgustid, kangast valgustid, riidest valgustid.
- Nad on aegumatud ja alati armastatud. Nad toovad interjööri hubasust ja soojust.
- Nad võivad mõjuda naiselikena ja pehmetena, kuid võivad olla ka kandilised teravate nurkadega.
- Või hoopis rõõmsad ja päikeselised.
- Teised aga hoopis rangelt klassikalised. Tihti vaoshoitult elegantsed või siis õrnad õhulised ja läbipaistvad.


Sisustustekstiilidel on kodusisustuses nii praktiline kui ka esteetiline roll. Roosimari tekstiilikollektsioonidest leiate nii kuumimad sisustustrendid kui ka ajatud klassikud, näiteks AlhambraPrestigious ja Telamor imelised kangaid. Tagasi on ka Roosimari ammune lemmik Soome Woodnotes, kes kasutab paberlõnga kaasaegsel viisil oma funktsionaalsetes tekstiilides.  Parimad kardinapuud ja siinisüsteemid kardinate riputamiseks on BuescheByronandbyronForestgroup valikus, meie vaibad on pärit Tisca  ja Narma-need näevad suurepärased välja ja on samas ka väga vastupidavad! Ja muidugi pakume on sadu eritüüpi ruloo-, riba-, lamell- ja voldikkardinaid, igale aknale leiab sobiva. 
Olete Roosimarisse väga oodatud!


Softrendi salongist leiad lisaks mööblile ka kvaliteetseid sisustustekstiile nagu vaibad, dekoratiivpadjad, voodipesukomplektid ja kardinakangad, mis aitavad kodu kiirelt ja vähese vaevaga hubaseks muuta. Tule uudista uuenenud kardinakangaste valikut Softrendi Tartu salongis!


Seinakatted ja nendega kokkusobivad sisustustekstiilid leiad Tapeedistuudiost. Kui tuba näeb väsinud ja luitunud välja, siis on aeg värskenduseks. Selleks küsi julgelt abi meie salongist. Uute tapeetide ja nendega kokku sobivate kangastega on lihtne saavutada harmooniliselt terviklik tulemus. Mustri- ja värvivalikud on väga laiad. Kas sulle meeldiks askeetlik skandinaavialik heledus või sind võlub art-deco'lik luksus või lummab rohke lille-linnu-liblika temaatika ja paelub metsik džunglimuster või oled hoopiski korrapära ja geomeetria austaja või tunned tõmmet marmori järele.


Tapeedi- ja kangamustrites on kõik need teemad esindatud ja moes on isikupära ehk nii julge ja värviline suur muster kui pastelsed tagasihoidlikud varjundid.
Kui oled valinud välja meelepärase tapeedi ja tapeediga kokkusobiva kardinakanga, siis ära unusta ka luitunud diivanile värsket ilmet anda kasvõi samast kangast õmmeldud uute dekoratiivpatjadega või voodile voodikattega, ka lambivari võiks saada ansamblisse haakuva katte. Paljud meie salongis pakutavad kangad sobivad ka pehmele mööblile. Kombineeri julgelt erinevaid toone ja tekstuure. Siin kehtib regel – mida rohkem, seda uhkem. Tutvu toodetega www.tapeedid.ee

Unicorn Disain pakub laias valikus sisustustekstiile, tehnilisi kardinasüsteeme ja kardinapuid, vaipu, tapeete ning omapäraseid disaintooteid.


Kõige parema ülevaate saamiseks külasta Sisustus E Kaubamaja argipäeviti 10.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-16.00 aadressil Tehase 16, Tartu. Uuri lisa salongide ja parimate pakkumiste kohta SIIT .

Submitted: 20.06.2019

SISUSTUS E KAUBAMAJA

Phone:
+372 737 1000
Address:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all