Articles and news

Sisustus E Kaubamajas on laia valiku ja hinnaklassiga pehmet mööblit

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis kaasaegse ja stiilse
kodu jaoks – siseviimistlusest kuni sisekujunduseni. Sisustus E Kaubamaja on juba üle 15 aasta pakkunud Lõuna-Eesti inimestele parimaid sisustustooteid, millega on tehtud
tuhandeid kodusid trendikaks.

3D Sisustuses on müügil lai valik Eestis valmistatud kvaliteetset pehmet mööblit väga mõistlike hindadega! Meie lipulaev on 3-kihiliste istmepatjadega mooduldiivan Creativo,
mille erinevatest moodulitest võib valmistada nii suure diivani või nurgadiivani nagu  tuppa mahub. Kasvõi poolringi kujulise diivani või 4-5-kohalise!
Vaata lisaks SIIT


Hektor Light aitab sügis ja talveperioodil hoida kodus hubastvalgust. Nutikas lahendus-too disain diivanile. Seda rõõmsavärvilist disainikat kaasaskantavat valgustit saab sättida just endale sobivasse paika, kasvõi voodi servale, diivani või tugitooli käetoele. Lambi alla on peidetud võimas magnet, mis võimaldab valgustit hõlpsasti sättida erinevatesse asenditesse aluse peal. Liigutatav on ka kübar. Saadaval erinevates värvitoonides.


Sisustus E Kaubamajast leiab paljude salongide seast ka Softrendi. Leia omale õige diivan ja kõik sinna juurde kuuluv! Softrend on eestimaine pehme mööbli tootja, kelle salongidest leiad ka hinnatud Skandinaavia ja Eesti brändide sisustustooteid.

Softrend usub, et nii kodus kui ka kontoris peab olema mugav istuda. Seepärast leiabki eestimaise mööblitootja valikust nii kodudiivanid kui ka avaliku ruumi jaoks mõeldud pehme mööbli.


Koju on kõige otstarbekam valida interjööri, pereliikmete elustiiliga ning laste ja lemmikloomadega arvestav istumine. Kas soovite nurgadiivanit või praegu eriti poppi lamamaisosaga diivanit või hoopis diivanvoodit ja tugitooli? Softrend pakub kõiki võimalusi. Diivanit valides peaks lähtuma istujate vajadustest ja harjumustest – kas tavatsetakse rohkem pikutada või korralikult istuda.

Loe rohkem, kuidas valida õiget diivanit SIIT.

Kaasaegsed töötamisviisid ja töö mõiste laienemine on hakanud nõudma töökeskkonnalt enamat, kui laudadest, kappidest ja sahtliboksidest koostatud sundsisustust. Uued tööviisid vajavad võimalust eraldumiseks ja süvenemiseks, sundimatuks ja avameelseks suhtluseks, koos uute ideede arendamiseks või hetkeks lõõgastumiseks ja mõtete kogumiseks. Pehmed lahendused muudavad töised ruumid kodusemaks ja mugavamaks. Inimestel on seal parem olla, nad on rõõmsamad ja produktiivsemad. See kõik on jõud, mida Softrend saab rakendada sinu äri eduks.

Tutvu Softrendi avaliku ruumi mööblivalikuga SIIT.

Submitted: 25.09.2019

SISUSTUS E KAUBAMAJA

Phone:
+372 737 1000
Address:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all