Articles and news

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity


Soovid ultramodernset dušši? hansgrohe viib Rainfinity tooteseeriaga vannitoas läbi radikaalse uuenduse. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline trendinäitaja. Rainfinity hellitab sind mikropeente PowderRaini jugadega ning on disainilt uus duši arhetüüp, mis lisab elegantsi vannituppa. Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas tõeline pilgupüüdja.

Täiesti uus lahendus duši all käimisele!
Rainfinity dušš ümbritseb kogu keha pealaest jalatallani veekookonisse. Samas on tänu innovaatilisele seinaühendusele võimalik kaitsta pead dušijoa eest, kuna peaduši kaldenurk on reguleeritav 10–30 kraadi. See tagab mugava pesemisasendi, mille puhul võite te soovi korral oma nägu ja juukseid kuivaks jätta. Dušikogemuse muudab veelgi erilisemaks kergelt nõgus dušiplaat ja dušidüüside hajutatud paigutus. Sellise kombinatsiooni puhul ei voola veejoad tavalisel moel üksnes pähe ja õlgadele, vaid ümbritsevad veega pehmelt kogu keha.

Vihma käes seismine mõjub nüüd kosutavamalt kui kunagi varem
Rainfinity üladuši kolm pihustusrežiimi muudavad teie igapäevase duširutiini tõeliselt erakordseks dušielamuseks. PowderRaini ülipeentel veejugadel on maksimaalselt lõõgastav mõju. Tuhanded veepiisad mähivad teie keha veeloori - tegemist on tõeliselt sensuaalse, väga vaikse heaoluprogrammiga. Dušiplaadi keskel asuv Intense PowderRaini kontsentreeritud dušijuga muudab šampooni juustest välja loputamise eriti lihtsaks. Pärlikeedena langev ergutav RainStream hellitab teid oma ühtlase intensiivsusega ning masseerib teie õlgu ja selga.
Käsiduši puhul asendab RainStreami MonoRaini juga, mille suunatud tugev juga avaldab kätele ja jalgadele rahustavat ja taastavat mõju.

Suurepärased võimalused duširuumi sisustamisel
Mitmekülgne Rainfinity tootesari pakub palju võimalusi sinu vajadustele vastava duširuumi sisustamiseks: seinale või lakke paigaldatud dušš, üla- või käsidušš, ühe või kolme erineva pihustirežiimiga, traditsioonilise disainiga või geomeetrilise risttahuka kujuline käsidušš - disainivabadus on lõpmatu. Valikus on ka Showerpipe - üla- ja käsidušist ning dušitorust koosnev dušisüsteem, mis oma praktiliste riiulite ja eraldiasuva seinasisese juhtpaneeliga kujutab endast täiesti uut disaini arhetüüpi. Integreeritud riiuliga õladušš pole mitte ainult vannitoa visuaalne pilgupüüdja, vaid tagab ka koha kõigile teie hügieenitarvetele.

Edetabeli iF WORLD DESIGN INDEX tipus
Kehtivas 2019. aasta rahvusvahelise disainifoorumi iF parimate ettevõtete disainialases edetabelis kuulub
Hansgrohe Grupp oma AXORi ja hansgrohe kaubamärkidega esikümnesse* 4215 nimekirjas oleva firma hulgas.

Schwartzwaldi duššide jt santehnika seadmete ekspert Hansgrohe SE edestab tabelis selliseid kuulsaid brände nagu Apple, Audi või Daimler ja on kindlustanud ettevõttele juhtpositsiooni* vannitoaseadmete tööstuses.

iF DESIGN AWARDS 2019: kaheksale AXORi ja hansgrohe kaubamärgiga tootele omistati auhind iF DESIGN AWARD 2019.

Rohkem infot meie disainiauhindade kohta SIIT

* www.ifworlddesignguide.com

Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline trendinäitaja. Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas tõeline pilgupüüdja.Olgu käsidušš või integreeritud riiuliga õladušš – Rainfinity dušisari pakub erinevaid võimalusi erinevatele vajadustele.Rainfinity tootesari pakub traditsioonilise disainiga või geomeetrilise risttahuka kujulisi käsidušše.Mitmekülgne Rainfinity tootesari pakub palju võimalusi teie vajadustele vastava duširuumi sisustamiseks: seinale või lakke paigaldatud dušš, üla- või käsidušš, ühe või kolme erineva pihustirežiimiga, traditsioonilise disainiga või geomeetrilise risttahuka kujuline käsidušš - disainivabadus on lõpmatu.


Submitted: 05.11.2019

Pharo/axor

Phone:
+372 682 6829
Address:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all