Articles and news

LAVINIITA kardinasalong aitab sisustada stiilset bürood või kodukontorit

Meie salongis leiate koos disaineriga hea lahenduse, mis sobib Teie kontori või kodu stiiliga.


Kasvav trend on kujundada suurt bürood (või osa kontorist) kui hubast elutuba: tekstiilist kardinad, tugitool, külluslikult rohelust ning kööginurk. Sellises keskkonnas tunnevad inimesed end hästi ja nad on produktiivsemad.
Kevadel ja suvel on klientide lemmikud näiteks pimendavad aknakatted, mida on erinevates värvides. Populaarne erikangas on sertifikaadiga Drapilux, mis on muuhulgas ka tulekindel ja isegi akustiline. Helisummutavaid kangaid saab ideaalset kasutada büroodes ruumijagajana, mis aitab inimestel keskenduda oma tööle. Kauneid kollektsioone ja kõrge kvaliteediga kangaid pakuvad veel Saksa firmad Fuggerhaus, Rasch ja Saum&Viebahn.

Salongis on veel valikus kontorite vana hea klassika: tavalised ning pimendavast materjalist rulood, roomakardinad ja voldikkardinad, nii ühevärvilised kui mustriga, näiteks skandinaavia stiilis.


Submitted: 19.02.2020

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all