Articles and news

Intarsiad puidust ja marmorist


Tõelised käsitöömeistrite oskused kujunevad välja väga pika aja jooksul.

Intarsia on vaieldamatult üks selliseid. Lõigata kokku erinevatest materjalidest pilte, kujundeid ja mustreid - see nõuab kannatust ja meistrikätt. Kuid hea meistri käes pole miski võimatu.

Itaalia keraamiliste plaatide tootja Sant’Agostino on tuntud oma loomutruude puidu- ja marmoriimitatsioonide poolest. Just need kaks materjali said meisterlikult ühendatud ka Intarsi kollektsioonides.
Kolm sarja - Classic, Glam ja Elite - esitlevad intarsiatehnikatest inspireeritud materjalikombinatsioone kolmes variatsioonis.

Intarsi Classic mustrid moodustuvad soojadest puiduimitatsioonidest.Intarsi Glam puhul domineerivad jahedad ja tumedad toonid. Selle jõulised ja selged kontrastid rõhutavad materjali keerukat iseloomu.Intarsi Elite sari kombineerib marmorit heleda puiduga, pakkudes ajatuid mustreid kaasaegses võtmes.INTARSI kollektsioonide ajatu stiil lubab seda kombineerida väga erinevate sisekujundusstiilide ja -materjalidega. See on ühtaegu nii modernne kui vintage, klassikaline kui luksuslik, töötades ruumis nii terve pinna kui disainielemendina.

20 x 20 cm plaadid on mõõtulõigatud, mistõttu saab neid paigaldada minimaalsete vuukidega. Kõrge kulumiskindlusega plaadid sobivad kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes, kus libastumiskindlusklass R10 annab vajaliku ohutuse ka märjal pinnal.

Puit ja marmor on ajatud materjalid, mis aitavad luua kauneid interjööre. Nüüd on võimalik neid nautida ühel pinnal koos!

Submitted: 19.02.2020

Floorin AS

Phone:
+372 655 8244, +372 655 3902
Address:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all