Articles and news

Funktsionaalne kodukontor


Kodukontoril on tänasel päeval eriti oluline roll, seetõttu on tähtis,et see ruum oleks lisaks funktsionaalsusele ka mugav ja pakuks vaimule ja meelele rõõmu. Kodus on kontori nurk üsna tihti magamis- või elutoa osa. Põnev seinakate aitab lihtsalt ühendada erinevad ruumi osad tervikuks ja panna elama muidu kõledana mõjuva nurga.

Siin mõningad ideed, missuguseid värvitoone ja mustreid võiks ruumis, kus ka kontorinurk asub, kasutada:


KOLLANE on suurepärane valik, sest see on eelkõige teadmiste ja õppimise värv, mis aitab tähelepanelik olla, kuulda, näha ja omandada. Kollane aktiveerib aju toimingut ja loogilist mõtlemist. Kollane tugevdab närvisüsteemi ja lisab stressi talumisvõimet ning eneseusaldust, lisaks tugevdab kollane toon mälu ja otsustusvõimet.
Siit lingilt leiad palju toredaid kollaseid seinakatteid.


ROHELINE annab suurepärase võimaluse tuua ruumi loodust. Rohelised taimemustrilised seinakatted loovad rahustava ja tasakaalustava miljöö, lummav loodusvaatega seinakate annab ruumile sügavust ja rahustab igatsevat hinge. Suured massiivsed lehemustrid loovad ruumile sügavust andva efekti, parem lõbus loodustemaatiline džungel kui tühi valge sein!
Roheline parandab loovust ja keskendumisvõimet ning võib aidata ka kiiremini terveneda.
Siit lingilt leiad palju toredaid rohelisi seinakatteid.


HALL on suurepärane taustatoon aidates interjööris vaos hoida, rahustada julgemaid värvivalikuid, mõjudes asjalikult ja korralekutsuvalt. Hall on justkui kindel kalju looduses, millest õhkab rahu. Halli iseloomustab ajatus, milles võib viibida lastes end kanda mõtisklustel ilma värvide möllu ja adrenaliinita. Betoonseina või marmorit imiteeriv seinakate annab selleks suurepärase võimaluse.
Siit lingilt leiad palju toredaid hallides toonides seinakatteid.


SINISES öeldakse kasvavat loovuse jõud ja inspiratsioon. Sinises on iseseisvust ja üksinda tegutsemist, teadus, kunst ja leiutised liiguvad siniste võngetega. On kasulik tuua sinise loovaid energiaid ruumidesse, kus lauldakse, mängitakse, maalitakse, kirjutatakse või tegeldakse käsitööga.
Siit lingilt leiad palju toredaid siniseid seinakatteid.


VALGE on sarnaselt hallile eelkõige hea taustatoon. Ent lihtsalt valgega värvitud sein mõjub igavalt, seevastu valgevarjundilised valgust peegeldava napi mustriga tapeedid loovad avara, elava ja helge õhustiku.
Siit lingilt leiad palju toredaid valgeid seinakatteid.

TapeediStuudio
Facebook
www.tapeedid.ee

Submitted: 17.02.2021

Tapeedistuudio

Phone:
+372 5687 9838
Address:
Tehase 16, E-Kaubamaja II korrus, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all