Articles and news

Lahtikäiv tugitool - tark valik külaliskorterisse kui ka koju

Lahtikäiv diivan on äärmiselt populaarne mööbliese. Mis on aga lahtikäiv tugitool ja miks tasuks seda üldse endale osta? Lugedes edasi saad täpsemalt teada, mis peitub selle nutika ja ruumisäästliku mööblieseme taga ning millistel juhtudel tasub kaaluda selle ostmist.


Mis on lahtikäiv tugitool?
Lahtikäiv tugitool on kui diivanvoodi. Erinevus seisneb disainis ja suuruses, sest tugitool, mille saab lahti võtta, on väiksem kui mõni lahtikäiv diivan. Põhiolemus on aga sama ja tänu sellele tugitoolile on võimalik juurde tekitada lisaase külaliste võõrustamiseks. Lahtikäivaks tugitooliks võib pidada ka recliner tugitooli, millel on mitmeid mugavaid lahendusi selleks, et muuta teleri vaatamine või raamatu lugemine äärmiselt mugavaks. Kõik, kes on näinud Ameerika seriaali “Sõbrad”, teavad kindlasti, miks just seda tüüpi tugitool on paljude lemmikuks.

Miks osta lahtikäiv tugitool?
Selgitame lahti, mis on sellise tugitooli eelisteks ja millistel juhtudel võiksid selle ostu kaaluda.
- Lahtikäiv tugitool asendab klassikalist tugitooli. On väike ja kompaktne.
- Lisaks istumiskohale, mida tugitool pakub, saab selle avada siis, kui võõrustad külalisi. Arvestada tuleb aga sellega, et see sobib ühele inimesele magamiseks.
- Lahtikäiva tugitooliga saad muuta kodused filmiõhtud veelgi mugavamaks. Tee tugitool lahti, haara kauss popcorni ja meelepärane jook ning siruta jalad pikalt tugitoolile välja.
- Lahtikäivad tugitoolid sobivad nii elutuppa, külalistetuppa aga ka külaliskorterisse, et saaksid pakkuda rohkem magamiskohtasid.

Osta lahtikäiv tugitool siis, kui:
- Oled sisustamas külalis- või üürikorterit, kuhu diivanvoodi ei mahu.
- Otsid ruumisäätlikku lahendust, mis tekitab juurde lisa magamiskoha kodus ja sobib kokku elutoa mööbliga.
- Oled sisustamas eraldiseisvat külalistetuba: lisa voodile lisaks ka lahtikäiv tugitool, et saaksid võõrustada korraga vähemalt 3- liikmelist pere.

Kuidas ja kust valida lahtikäiv tugitool?
Kaup24 ja Hansapost on suurepärased e-poed, kust hankida kõik vajalik oma kodu jaoks. E-poodide suur lahtikäivate tugitoolide ja recliner toolide valik annab võimaluse kõikidele inimestel leida midagi, mida on otsima tuldud. Nii head hinnad kui ka suur disainivalik ei jäta mitte kedagi külmaks.

Valikut tehes arvestada interjööri ja kõikide teiste mööbliesemetega. Lahtikäiv tugitool võiks olla disaini poolest sarnane kõigele muule, mis juba toas asetseb. Samuti peaks värvitoon istuma harmooniliselt kogu toaga. Kui valid lihtsa disainiga tugitooli, saad selle väljanägemist ise kujundada, asetades sellele padjad ja pleedid nii, et see sobib kokku kogu sinu elutoa või hoopiski külalistetoaga.

Submitted: 02.01.2024

You may also be interested in the following articles