Articles and news

Decorate.ee, Seinad elama!

Kindlasti olete märganud kellegi kodu või kontoriseintel pilte ning fotosid, mis oleksid sinna justkui loodud. Kodumaine veebisait www.decorate.ee pakub unikaalset võimalust valida mainekatest pildipankadest ja fotoagentuuridest just Teile südamelähedane ning interjööriga sobiv lamineeritud pilt.

Matt või läikiv lamineeritud kaitsekiht annab pildile erilise värvisära ja sügavuse ega lase sel aja jooksul tuhmuda. Isikupära saab rõhutada ka piltide suurusega- neid on võimalik trükkida S (väike), M (keskmine) ja L (suur)mõõdus ruudu-või ristkülikukujulisena, nii nagu klient soovib. Samuti on saadaval panoraampildid. Piltide tootmisel kasutatakse trükitehnoloogia parimaid lahendusi ja kvaliteetseid materjale, mis on aja jooksul oma tugevust tõestanud. Seinapilt koosneb: fotost, tagusest, paspartuust ja seinakinnitustest.


Kõik fotod ja illustratsioonid on ostetud mainekatest pildipankadest ning nende autorid said oma töö eest tasu. Selle tõendusena antakse kliendile soovi korral kaasa kasutuslitsentsi koopia.

Pildid toimetab kõikjale üle Eesti kätte Els Ekspress (Eesti Post).


Lisainformatsioon:
www.decorate.ee

Submitted: 30.11.2006

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all