Artiklid ja uudised

Decorate.ee, Seinad elama!

Kindlasti olete märganud kellegi kodu või kontoriseintel pilte ning fotosid, mis oleksid sinna justkui loodud. Kodumaine veebisait www.decorate.ee pakub unikaalset võimalust valida mainekatest pildipankadest ja fotoagentuuridest just Teile südamelähedane ning interjööriga sobiv lamineeritud pilt.

Matt või läikiv lamineeritud kaitsekiht annab pildile erilise värvisära ja sügavuse ega lase sel aja jooksul tuhmuda. Isikupära saab rõhutada ka piltide suurusega- neid on võimalik trükkida S (väike), M (keskmine) ja L (suur)mõõdus ruudu-või ristkülikukujulisena, nii nagu klient soovib. Samuti on saadaval panoraampildid. Piltide tootmisel kasutatakse trükitehnoloogia parimaid lahendusi ja kvaliteetseid materjale, mis on aja jooksul oma tugevust tõestanud. Seinapilt koosneb: fotost, tagusest, paspartuust ja seinakinnitustest.


Kõik fotod ja illustratsioonid on ostetud mainekatest pildipankadest ning nende autorid said oma töö eest tasu. Selle tõendusena antakse kliendile soovi korral kaasa kasutuslitsentsi koopia.

Pildid toimetab kõikjale üle Eesti kätte Els Ekspress (Eesti Post).


Lisainformatsioon:
www.decorate.ee

Sisestatud: 30.11.2006

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki