Articles and news

Softrend teeb ühele koerale erilise kingituse

Mõni pereliige on teistmoodi – näiteks karvasem kui teised. Enamasti on see karvane ka kõigile väga armas. Tahaks, et tal oleks kodus mõnus olla, aga diivanile ja voodisse ta kogu aeg tulla ei saa. Lahenduseks on koera oma diivan nimega Laika. Karvane sõber ei pea ju põrandal lamama, kui pere istub!

Softrend teeb ühele koerale kingituse ja loosib 14. juulil välja koeradiivani. Loosis osalemiseks postita kommentaaridesse oma neljajalgse pereliikme pilt ja mõni sõna tema kohta.

Fotol on koer-modell Fera (www.tarri.ee) Source: softrend.ee

Fotol on koer-modell Fera (www.tarri.ee) Source: softrend.ee


Natuke lisainfot Laika kohta:

Koera päris oma diivanil on üleni eemaldatav kate, seda nii raamilt kui istumispadjalt. Istumispadi on varustatud sangaga – teinekord võib olla tarvis padi kaasa võtta, et kutsul oleks tuttav pesa ka külas või reisil olemas. Padja üks sisekihte on hügieeniline kangas, mis ei lase niiskust läbi juhuks, kui koer on märg või kutsikal juhtub väike õnnetus.
Kattematerjalide valikus on üle 4000 erineva kanga. Võite valida sellise, mis sobib teie diivaniga ja on samal ajal praktiline, näiteks kodus pestav kangas, millele ei jää küüned taha ja millelt on mugav karvu pühkida. Kergesti hooldatavad materjalid on nahk ja kunstnahk. Oma diivanitele teeme vajadusel alati uue katte, kui sõbrale tema ase nii väga meeldima peaks, et ta sellest viimase võtab. Meie igatahes arvame, et meeldib!


Loe lisa veel KODULEHELT ja FACEBOOKIST!

Vaata siit kuidas valmib õige diivan!

Submitted: 04.07.2014

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all