Artiklid ja uudised

Softrend teeb ühele koerale erilise kingituse

Mõni pereliige on teistmoodi – näiteks karvasem kui teised. Enamasti on see karvane ka kõigile väga armas. Tahaks, et tal oleks kodus mõnus olla, aga diivanile ja voodisse ta kogu aeg tulla ei saa. Lahenduseks on koera oma diivan nimega Laika. Karvane sõber ei pea ju põrandal lamama, kui pere istub!

Softrend teeb ühele koerale kingituse ja loosib 14. juulil välja koeradiivani. Loosis osalemiseks postita kommentaaridesse oma neljajalgse pereliikme pilt ja mõni sõna tema kohta.

Fotol on koer-modell Fera (www.tarri.ee) Allikas: softrend.ee

Fotol on koer-modell Fera (www.tarri.ee) Allikas: softrend.ee


Natuke lisainfot Laika kohta:

Koera päris oma diivanil on üleni eemaldatav kate, seda nii raamilt kui istumispadjalt. Istumispadi on varustatud sangaga – teinekord võib olla tarvis padi kaasa võtta, et kutsul oleks tuttav pesa ka külas või reisil olemas. Padja üks sisekihte on hügieeniline kangas, mis ei lase niiskust läbi juhuks, kui koer on märg või kutsikal juhtub väike õnnetus.
Kattematerjalide valikus on üle 4000 erineva kanga. Võite valida sellise, mis sobib teie diivaniga ja on samal ajal praktiline, näiteks kodus pestav kangas, millele ei jää küüned taha ja millelt on mugav karvu pühkida. Kergesti hooldatavad materjalid on nahk ja kunstnahk. Oma diivanitele teeme vajadusel alati uue katte, kui sõbrale tema ase nii väga meeldima peaks, et ta sellest viimase võtab. Meie igatahes arvame, et meeldib!


Loe lisa veel KODULEHELT ja FACEBOOKIST!

Vaata siit kuidas valmib õige diivan!

Sisestatud: 04.07.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Inimesed vajavad enda ümber mugavat, töötavat ja inspireerivat ruumi. Ruumi, mis oleks piisavalt avatud, et luua võimalusi koostööks, aga samal ajal piisavalt privaatne ja vaikne, et süveneda. Ruumi, mis pakuks ergonoomilisi lahendusi konkreetseteks töölõikudeks, voolates samal ajal vabama toimetamise jaoks üle hoopis ootamatutesse formaatidesse, muutudes kontorist või tehasest sujuvalt kinosaaliks, raamatukoguks või rattaparandustöökojaks.

vaata kõiki