Articles and news

Kodukirja kodukonkursi köögi -ja valguslahenduse võitjakodu Nõmmel

Pere teekond Nõmmele - alates krundi ostmisest kuni seal maja valmimiseni - võttis üksjagu aega, kuid kodu sai lõpuks just selline, mis sobib nii neile, nende kolmele pojale kui ka iiri setterile.

 Source: www.kirjastus.ee

Source: www.kirjastus.ee

Krundil asus väike viilkatusega ajalooline Nõmme elamu, mis oli üsna halvas korras. „Tegu oli üle saja aasta vanuse majaga ja esialgu plaanisime selle renoveerida. Ehituse alguses selgus kahjuks, et majavamm oli kaua tühjalt seisnud majaga oma töö teinud ja see tuli uuesti nullist üles ehitada,” räägib perenaine. Detailplaneering võimaldas maja laiendada.

 Source: www.kirjastus.ee

Source: www.kirjastus.ee

Koos arhitekt Margus Pilteriga sündis 2011. aastal 240 ruutmeetrise maja projekt, mis tänava poolt säilitab ajaloolise viilkatusega ilme, kuid hoovi poole laieneb igati kaasaegseks hooneks. Nagu maja ise, on ka sisekujundus segu nõmmelikust kodanlikust nostalgiast, kus tooni annavad võluvad tapeedid, kardinad ja täispuidust mööbel ning teisalt moodsa aja stiilist ja mööblist. Stiilid vahetuvad, minnes sujuvalt üksteiseks üle ning moodustades huvitavaid kooslusi.

Sisekujunduses oli appi palutud sisearhitekt Hillar Mänd, kellega lisaks sujuvale koostööle oli ka palju vaidlusi, kus kujundaja ja perenaise maitsed põrkusid ning aega kulus palju.
Täpsemalt loe oktoobri Kodukirjast!

 Source: www.kirjastus.ee

Source: www.kirjastus.ee
LOE VEEL VÄRSKEST OKTOOBRINUMBRIST:
- Suur KÖÖGI-ERI;
- 9 taaskasutusideed, seinte värskendus, millega katta köögiaknaid, materjalivalik köögis;
- Kuumi valgustitrende Milano messilt;
- Retrorütmis kodu Skandinaaviast;
- Renoveerimine ja konserveerimine vol 4 (raamatud);
- Keemiavaba aed Murastes;
- Mehhiko stiilis road Pille Endenilt.

Ajakiri osta poest või telli soodsalt: http://www.kirjastus.ee/kodukiri/
Vaata ka Kodukirja soodsat ja kingituste rohket tellimispakkumist siit - IGALE UUELE TELLIJALE kingituseks eksklusiivne klaasist ahjuvorm!
ideesahver.ee
Facebook

Submitted: 02.10.2015

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all