Articles and news

Arendavad ja inspireerivad dekoratiivkleebised lastetuppa Tapeedistuudiost

Tapeedistuudiosse on jõudnud erilised dekoratiivkleebised, millega saab lastetoale (ja miks mitte ka teistele ruumidele) anda põneva aktsendi. Kleebised on lisaks dekoratiivsusele ka arendavad, õpetlikud ning inspireerivad.

 Source: www.tapeedid.ee

Source: www.tapeedid.ee

Tahvlikleebis suure elevandibeebi (62,2 x 96,52 cm), 21 linnukese ja 20 veetilga kujulise tahvliga, komplektis on kaasas ka kriit. Nüüd on olemas elevant, kes aitab meeles pidada, et poest on vaja osta pähkleid järgmise nädala väljasõiduks loomaaeda. Tore on, kui ta tervitab sind juba esiku seinal, aga muidugi sobib see ideaalselt ka lastetuppa. Vaata lähemalt siit.

 Source: www.tapeedid.ee

Source: www.tapeedid.ee

Kleebiskomplekt pimedas helendavate 30 lambipirni (ca 9,2 cm) ja 5,5 m kleebisjuhtmega. Saada puhkusele vana öölamp ja võta kasutusele kleebitavad lambikesed, mis valgustavad elektrivooluta. Säti kleebislambid seinale või mööblile nii nagu soovid, need on ka eemaldatavad ja ümbertõstetavad pindu kahjustamata. Sellele kleebisele on omistatud 2015. aastal Heimtexi nominatsioonipreemia. Vaata lähemalt siit.

 Source: www.tapeedid.ee

Source: www.tapeedid.ee

Kujunda ruum, kus õhtu saabudes armsad helesinised pilved ja sõbralik päike tasahilju kaovad ja nähtavale ilmub kaunis tähesära. See on kaks ühes kleebis, mille üleminek päikeseliselt päevalt 14 sodiaagimärgiga pimedas helendavale tähistaevale on väga sujuv. Komplektis on lisaks taevalaotusele 106 pimedas helendavat tähekese kleebist, mida saab paigutada oma äranägemise järgi, kas tähtkujude vahele või hoopis mujale. Kõik kleebised on lihtsalt paigaldatavad igale puhtale ja siledale pinnale, lihtsalt eemaldatavad pindu kahjustamata ja ka ümberpaigutatavad. Kujunda rahustav magamistuba, vannituba, mängutuba või lummav esik. Komplektis on 13 pilve ligikaudse suurusega 22,3 x 30,5 cm ja päike, mis on nähtavad vaid päevavalguses ja mis pimeduse saabudes asenduvad 14 sodiaagimärgiga, lisaks 106 helendavat tähekest ligikaudses suuruses 1,9 cm kuni 3,8 cm. Vaata lähemalt siit.

 Source: www.tapeedid.ee

Source: www.tapeedid.ee

Kleebi armsad tantsivad õhupallikoerad mängutubadesse või rühma- ja klassiruumidesse, et anda ruumile rõõmsameelne ja vaba ning loovusele julgustav inspireeriv õhkkond. Kleebiskomplekt koosneb 5 erineva värvi ja kujuga 3D efekti andvast õhupallikoerast ligikaudsete suurustega 29 kuni 80 cm. Vaata lähemalt siit.

 Source: www.tapeedid.ee

Source: www.tapeedid.ee

Hariv kleebis, mille komplekti kuulub 12 rõõmsameelset värvilist numbrit (ca 12,3cm) ja tahvliring (diameetriga 63,5cm), millele saab kaasasoleva kriidiga seierid joonistada. Numbrid ja kell saavad selle kleebisega kiiresti selgeks. Vaata lähemalt siit.

Kõik kleebised on lihtsalt paigaldatavad igale puhtale ja siledale pinnale, lihtsalt eemaldatavad pindu kahjustamata ja ka ümberpaigutatavad. Tahvlikleebistele saab kirjutada-joonistada tavaliste kriitidega ja puhastada niiske käsnaga. Vaata lähemalt siit.

Tule ja tutvu kollektsioonidega Tapeedistuudio salongis Sisustus E- Kaubamaja 2. korrusel või e-poes www.tapeedid.ee.
Facebook

Submitted: 03.03.2016

Tapeedistuudio

Phone:
+372 786 8001
Address:
Tehase 16, E-Kaubamaja II korrus, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all