Articles and news

Evari Ehitus tutvus põhjanaabrite kodudega Soome elamumessil

Soome elamumessid on kogu maailmas ainulaadsed, olles põhjanaabrite kõige suurem avalik üritus. Elamumesse on erinevates Soome paikades korraldatud juba üle 45 aasta ning sel aastal leiab mess aset Lõuna-Pohjanmaa maakonnas Seinajoki linnas, olles külastajatele avatud veel kuni 7. augustini.

Elamumessi muudab eriliseks see, et korraga ehitatakse valmis kogu messiküla ehk terve tulevane linnaosa. Välja ehitatakse vajalikud juurdepääsuteed, sillad ja ka ümbruse haljastus. Majad valmivad konkreetse pere ehk uue omaniku tarbeks, arvestades just antud pere vajadusi, laste arvu, vanust, hobisid, pereliikmete tööd ja muid harjumusi. Majad sisustatakse täielikult ja peale messi on uuel omanikul võimalik kohe uues kodus ka elama hakata.

 Source: www.evari.ee

Source: www.evari.ee

Põhilise hoonestuse moodustavad elamumessil poolsada eramut, mille hulgas on näiteks ka ridaelamu ja teist aastat järjest ka puitmoodulitest ehitatud kortermaja, millel on sel aastal tervelt viis korrust. Lisaks pakkusid eraldi platsidel ja ajutistes hallides oma toodangut erinevad aiamajade- ja teisaldatavate saunade valmistajad, murukatuse ehitajad, ahju- ja kaminatootjad, mööblitootjad ja paljud teisedki.

Soome elamumess on suunatud eelkõige inimestele, kellel on plaanis endale kodu rajada, kuid messil on hea oma silmaringi avardada ja ringi uurida ka erinevatel ehitusettevõtjatel. Just seal näeb hästi, millises suunas eramuehitus liigub.

Uuri lisa Evari Ehituse kontaktidelt:

Aadress: Riia 130, 51014 Tartu
Telefon: +372 738 0927
Mobiil: +372 506 0579
E-post: evari@evari.ee
Koduleht: www.evari.ee
Facebook

Submitted: 03.08.2016

Evari Ehitus OÜ

Phone:
+372 738 0927, +372 506 0579
Address:
Kassisilma 4, Räni alevik, Kambja vald, 61708 Tartumaa, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all