Articles and news

Paslode – tööriistad professionaalile Puumarketist

Paslode kaubamärki peetakse üheks tuntumaks juhtmevaba naelutustehnika arendajaks maailmas. 50 aastat tagasi valmistas Paslode maailma esimesed pneumaatilised naelutid ja 1986. aastal tutvustati maailmale esimest korda impulsstehnikal töötavaid naeluteid puitkinnituste tarbeks.

Tänaseks on Paslode rohkem kui 25aastase kogemusega juhtmevaba naelutustehnika innovatiivne arendaja. Need tooted kuuluvad vaieldamatult pneumaatilise- ja impulsstehnika eliidi hulka. Paslode on mõeldud ehitajale, kes peab elektrist sõltumatust oluliseks.

Juhtmevaba naelutustehnikat kasutades ei pea objektil muretsema kompressori ega elektrivoolu olemasolu pärast. Paslode tooted on töökindlad ning valmistatud arvestades raskeid põhjamaiseid olusid.

Puumarketi toodetevalikusse kuulub valik Paslode impulssnaeluteid ning professionaalseid Paslode kinnitusvahendeid.

 Source: puumarket.ee

Source: puumarket.ee

Milliseid impulssnaeluteid saab Puumarketist?
Katuse- ja karkasskonstruktsioonide, terrasside ning aedade ehitamiseks, samuti katuselaudiste, katuse- ja põrandaplaatide paigaldamiseks sobib impulssnaeluti IM90Ci, mis on nüüd ka liitiumakuga. Tootega saab naelutada 90mm kammnaelu nõuetele vastavasse ehituspuitu. Mudel IM90Ci on loodud ennekõike Põhjamaade külmi olusid arvestades ning nende ainulaadne süsteem reguleerib gaasi kogust vastavalt valitsevatele tingimustele. Seade töötab edukalt ka suure, kuni -15 kraadise külmaga.

IM90Ci naelutil on mitmeid häid omadusi. Näiteks tänu innovaatilisele liikumisandurile ei tühjene aku ajal, kui seda ei kasutata. Ühe laadimisega saab teha kuni 25% rohkem lööke. Samuti on gaasi ja aku olekut tööobjektil lihtne kontrollida, püstol annab märku, kui aku tühjeneb st. kui alles on alla 300 laengu. Lisaks võimaldab seade kiirlaadimist. Vaid 2-minutilise laadimise järel teeb naeluti kuni 200 lööki, 6000 lööki 30-minutilisel laadimisel ning täisvõimsusel 7500 lööki.

 Source: puumarket.ee

Source: puumarket.ee

Suurepäraselt teeb sama töö ära ka natukene odavam impulssnaeluti IM350+, mis on legendaarse impulsspüstoli uusim versioon. Tegemist on püstoliseeria IM350 viimase mudeliga, mis on pälvinud professionaalide usaldust juba rohkem kui kolmkümmend aastat. Püstolil on kummikattega käepide, teravnurkne kaitsekate ja ühelt poolt teisele pöörduv riputus-vöökonks, mis muudavad püstoli kasutamise varasemast veel mugavamaks.

Loe artiklit edasi siit.

www.puumarket.ee

Submitted: 17.08.2017

Puumarket AS

Phone:
+372 679 1551
Address:
Väike-Männiku 11, Tallinn, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all