Articles and news

Uued mööbli- ja kardinakangad Moonavoor Seinakattestuudiost

Moonavoor Seinakattestuudio pakub laias valikus tapeete, aga lisaks sellele on võimalik tellida ka kangaid erinevates stiilides. See on väga mugav, kuna annab võimaluse valida kohapeal seinakatted ja tekstiilid, mis omavahel sobivad.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

Üks Moonavoor Seinakattestuudio lemmiktootjaid on Prestigious Textiles - üks Inglise juhtivamaid firmasid, mis on tuntud nii tekstiilide kui ka luksusklassi tapeedi tootjana. Sel sügisel jõudis Prestigious Textiles kolm uut kollektsiooni ka Moonavoor Seinakattestuudiosse, mida salong rõõmuga ka oma klientidele tutvustab.

Constellation – 26 õhulist tülli: erinevad toonid, triibud ja kerge sädelus. Kindalsti leidub sobiv variant ka just Teie interjööri.

Utopia – väga kaasaegne kollektsioon, kus pearolli mängivad struktuur ja läige. Elegantsed kangad sobivad nii kardinate kui ka mööbli jaoks ning muidugi saab neist õmmelda ka stiilseid katteid ja patju.

Havana – 30 vastupandamatut naturaalset värvitooni. Pehme, kuid vastupidav kangas mööbli või kardinate õmblemiseks.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

Moonavoor Seinakattestuudio uue kangavalikuga on mugav tutvuda kodulehel, aga kindlasti olete oodatud uudistama ka salongi Järve keskuses. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Submitted: 01.11.2018

Moonavoor Sisustus

Phone:
+372 614 3455
Address:
Veerenni 24 (Baltika kvartal), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all