Articles and news

Miks valida suuremõõdulised keraamilised plaadid?


Mõni aeg tagasi olid keraamilised plaadid saadaval vaid väikestes mõõtudes, sest tolleaegne tootmine ei suutnud tagada suuremate plaatide puhul vastupidavust ning kvaliteeti. Tehnoloogia arenguga on võimalik aga tänapäeval toota väga suuremõõdulisi plaate, mis on viimastel aastatel muutunud ka üha populaarsemaks.

Miks peaksid kaaluma suuremõõduliste plaatide kasutamist oma projektis?

Üks põhjustest on see, et suuremõõdulised plaadid teevad ruumi näiliselt suuremaks. Selle efekti annab väiksem kogus vuugivahesid, mis tekitab ühtlase ja katkematu pinna. Sellised plaadid mõjuvad ka visuaalselt kergelt, sobides seega hästi modernsesse ja minimalistlikusse ruumi. Vähematel vuugivahedel on ka praktiline eelis - pind kogub vähem tolmu ja on lihtsam puhastada. Kellele see ei meeldiks?

Keraamiliste printerite areng on võimaldanud suuremõõdulistele plaatidele trükkida ka ülirealistlikuid betooni, marmori ja puidu mustreid, muutes need vastupidavamaks ja odavamaks alternatiiviks päris materjalile.

Millised on suuremõõduliste plaatide kasutusvõimalused?

1) Tee ruum valgusrohkeks.


Kasutades valgeid poleeritud plaate, mis valgust hästi peegeldavad, lood ruumis valgusküllase ja kerge atmosfääri, mis mõjub luksuslikult. Suuremõõduliste plaatide katkematu pind ja vuugivahede vähesus aitavad seda efekti veel rohkem tugevdada.


2) Loo elegantsus puiduimitatsiooniga.

Lahendus, mida Eestis veel palju kasutatud pole on suuremõõdulised puiduimitatsiooniga seinaplaadid, mis annavad ruumile elegantse ja väljapeetud välimuse. Eriti hästi sobib säärane plaat koosolekuruumi, mõjudes silmale naturaalselt ja rahulikult.


3) Saavuta SPA atmosfäär kodus.

Kasutades suuremõõdulisi looduskivi imitatsiooniga keraamilisi plaate vannitoas, saad luua rahustava ja luksusliku atmosfääri päris enda kodus. Perfektne viis oma päeva lõõgastudes lõpetada.


Kuidas suuremõõdulist plaati valida?

Suuremõõduliste plaatide puhul on väga oluline nende kvaliteet ja vastupidavus. Et ka plaadi välimus mõjuks efektselt, peab olema tasemel keraamiline printer. Seetõttu tasub valida kõrge kvaliteedikontrolliga tunnustatud tootja. Üheks selliseks on Porcelanosa, mis on üks tuntumaid keraamiliste plaatide tootjaid maailmas. Ka kõikidel ülal näidatud piltidel on just selle tehase tooted.

Eestis pakub Porcelanosa toodangut Home Concept Porcelanosa esindussalong.

Submitted: 27.02.2020

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all