Articles and news

Hansgrohe näitab messil Eesti Ehitab 2020 täiesti uut tüüpi köögisegistit Aquno Select M81

Aquno Select M81 – efektiivne ja sujuv töö köögis

Aquno Select M81 – efektiivne ja sujuv töö köögis

Täiesti uus köögisegisti arhetüüp - Aquno Select M81 – hansgrohe esitleb ebatraditsioonilist tootedisaini koos uuendusliku veejoa tehnoloogia ja selleks kohendatud tarvikutega.

Esimest korda on köögisegistile lisatud kolmas veekardinana langev eriti õrn veejuga, mis voolab segistile liidetud aluskorpusest. SatinFlow-nimeline veejuga koosneb paljudest üksikutest jugadest, mis moodustavad pehme ja tiheda veejoa. Juga on pritsmevaba ja tagab vee ühtlase voolamise toidule, kätele vms. Õrnemad viljad ja salatid jäävad spetsiaalse ”duši” all terveks, aga saavad ikkagi korralikult puhtaks. Mugavaks ja tõhusaks teeb kasutuse ka komplekti kuuluv laiale joale perfektselt sobituv sõel. Selle joaga on mugav pesta ka suuremaid nõusid nagu küpsetuspann. SatinFlow juga on ka väga keskkonnasäästlik, kuna veetarve on vaid neli liitrit minutis. Segisti väljatõmmatava tila veekulu on seitse liitrit minutis, mille abil on hea suuremaid potte kiiresti veega täita. Väljatõmmatava segistitila tööraadiuseks on 76 cm, mis võimaldab täita näiteks eemal asetsevat kohvimasinat. Kogu segisti tööd saab juhtida käepärase kangi ja vasakul oleva Select-nupu abil. Futuristliku ja ekstravagantse disainiga.
Aquno Select M81 köögisegisti sarja erinevad mudelid on tõelisteks pilgupüüdjateks igas
köögis. www.hansgrohe.com/aquno-select-m81 hansgrohe ja AXORi kaubamärkide uudiste väljapanek asub messil Eesti Ehitab C-hallis, numbriga C-79. Mess toimub praegustel andmetel 27.-30 maini Eesti Näituste messikeskuses Pirital.


Aquno integreeritud süsteem on nime saanud sõnadest “aqua” (vesi) ja “unit” (üksus) ja võimaldab kogeda köögis täiesti uut tüüpi
suhet veega; tänu nutikale integreeritud kontseptsioonile on segistil veejoarežiimid ja funktsioonid, mis sobivad mis tahes t

Aquno integreeritud süsteem on nime saanud sõnadest “aqua” (vesi) ja “unit” (üksus) ja võimaldab kogeda köögis täiesti uut tüüpi suhet veega; tänu nutikale integreeritud kontseptsioonile on segistil veejoarežiimid ja funktsioonid, mis sobivad mis tahes t


Uus hansgrohe köögisegisti Aquno Select M81 on innovaatiline integreeritud süsteem, kus on ebatraditsiooniline tootekujundus
koos uuendusliku pihustustehnoloogiaga.

Uus hansgrohe köögisegisti Aquno Select M81 on innovaatiline integreeritud süsteem, kus on ebatraditsiooniline tootekujundus koos uuendusliku pihustustehnoloogiaga.

Submitted: 09.03.2020

Pharo/axor

Phone:
+372 682 6829
Address:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all