Articles and news

KUIDAS SUVI KOJU TUUA, KUI AEDA EGA TERRASSI POLE?


Istud nukralt kodus ja kuuled lugusid, kuidas sõbrad aiamööblit koju veavad? Ära kurvasta! Siin on sulle 3 varianti, kuidas suvi koju tuua, kui aeda ega terrassi pole.

1) Lisa siseruumidesse valgust
Kaunis suvine hommiku- ja õhtupäike toob naeratuse ka kõige kurvemale näole - lase sel jõuda ka oma koju!

Commonis on ideaalne valik peegleid ja kvaliteetseid Azzardo disainvalgusteid sinu kodu valgustamiseks:

Peegel Trapani - minimalistlik peegel sobib ideaalselt igasse tuppa ning tänu eemaldatavale paelale on seda lihtne ümber paigutada.


Peegel Avola - sarnaselt Trapanile on ka Avola minimalistlik ning seda on lihtne ümber paigutada. Ideaalne, kui vajad pikka peeglit mitmes toas, kuid ei soovi selleks mitut peeglit soetada.


Laevalgusti Ranch - suviselt kerge disainiga valgustid Ranch sobivad ideaalselt nii elu- kui ka magamistuppa.


Põrandavalgusti Toma - kui soovid ise täpselt otsustada, kuhu ja kuidas valgus langeda võiks, on Toma põrandavalgusti sulle ideaalne kaaslane! Saadaval mitmetes värvikombinatsioonides, et sobida just sinu koju!


2) Õhuline mööbel palavateks päevadeks
Istusid oma kuninglikule nahkdiivanile, vaatasid Netflixist mõne lemmikseriaali ning nüüd oled lootusetult diivani külge kleepunud? Meil on sulle lahendus! Suviselt õhuline disainmööbel, mis sobib nii rõdule, kui ka tuppa.

Tool Helsinki - mugav põhjamaise disainiga tool, mis sobib suurepäraselt igasse tuppa.


Tool Trieste - klassikaline aiamööbel uues võtmes, mis ei jäta külmaks ka kõige trendikamaid külalisi. Trieste sarja kuulub ka diivan ning nii diivan kui ka toolid on saadaval musta viimistlusega.


Tugitool Cazar - kui punutised pole sinu jaoks, aga trendikat tugitooli oleks vaja - võta Cazar!


3) Lase suvi esikusse
Kui muud toad on juba suviselt sisustatud, kuid suvi ei taha esikusse mahtuda, on aeg saata talveriided ja jalatsid uut hooaega ootama.

Jalanõudekapp Shoes - klassikalise disainiga jalanõudekapi esikülg on kaetud peeglitega, et lisada veelgi rohkem avarust sinu esikusse.


Konsoollaud Kasan - kui tahad stiilset ja praktilist esikumööblit on ainuõige valik Kasan. Valikust leiad nii seinanagi, peegli, pingi kui ka konsoollaua.

Nagi Vinson- vastupidav metallist nagi Vinson on tänu vihmavarjuhoidjale tubli abimees ka päevadel, mil päike nii eredalt ei paista.

Submitted: 22.05.2020

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all