EHITUS

must nimekiri

palkmaja ehitaja 27.12.2006 18:15

tere! ma ei tea kas meil on olemas kohe isiklikku musta nimekirja,kui on sooviksin sinna lisada ühe nime.Nimelt RAUL RIKKEN kes ehitas mulle palkmaja ca 5 a. tagasi.Tema jutu järgi sama mees kes ehitas maja ka Jaanus Nõgistole Viimsisse.Kasutas minu juhul palkmaja ehituseks traktoriste ja muid kahtlaseid ametivendasid.Pressis minult raha välja,kuigi ei teinud lubatuid töid.Maja kõlbab ainult jaanituleks,kuigi tegemist on eramuga.Kui keegi teab, et selline vend tegutseb veel eestis,andke mulle teada mail morgank@hot.ee.Viimati se mees sõitis minu rahadega alpidesse suusatama!

Tsiteeri

Heli 02.01.2007 14:34

palkmaja ehitaja kirjutas:
tere! ma ei tea kas meil on olemas kohe isiklikku musta nimekirja,kui on sooviksin sinna lisada ühe nime.Nimelt RAUL RIKKEN kes ehitas mulle palkmaja ca 5 a. tagasi.Tema jutu järgi sama mees kes ehitas maja ka Jaanus Nõgistole Viimsisse.Kasutas minu juhul palkmaja ehituseks traktoriste ja muid kahtlaseid ametivendasid.Pressis minult raha välja,kuigi ei teinud lubatuid töid.Maja kõlbab ainult jaanituleks,kuigi tegemist on eramuga.Kui keegi teab, et selline vend tegutseb veel eestis,andke mulle teada mail morgank@hot.ee.Viimati se mees sõitis minu rahadega alpidesse suusatama!


Ei ole nõus kriitikaga, kus inimene kes kriitikat avaldab:
1) ei julge kirjutada enda nime
2) sisus on ebatäpsed faktid

Tunnen isiklikult seda ehitajat Rauli ja väidan, et ei ole see mees viimase 20 aasta jooksul küll Alpides suusatamas käinud, mistõttu täiesti vale informatsioon mida kriitika tegija väidab. Seega tekib mul kahtlus, kas ka muu jutt vastab tõele. Kui on aus ja õige kriitika, siis kindlasti on see õigem lahti rääkida ehitaja endaga (vaevalt, et kirjutajal kontakte pole-kuna maja ehitusel ju neid kindlasti vahetati), mitte hakata 5 aastat hiljem kuskil foorumis kirjutama ja tooma välja fakte, mis tegelikult ei vasta tõele.

Tsiteeri

Palkmaja ehitajale. 07.04.2007 20:57

Ehitajat ei tunne aga kui probleemid maja soojapidavusega või liigse vajumisega.Siis otsi süüdlasi mujalt.Selles süüdista firmat või isikut,kellelt maja palkokonstruktsiooni ostsite.
Kui probleemid uste ja akendega siis võite ehk mingeid pretensioone esitada ehitajale,kes ei arvestand võibolla ebakvaliteetse palgiga või paigaldas uksed,aknad mitte ujuvalt.

Tsiteeri

Tess 06.06.2007 21:42

Teen ettepaneku avada must nimekiri ehitusfirmadest, kes meelitavad tööle ehitusmehi ja siis, kui töö on tehtud, jätavad neile raha maksmata. Minu enda sugulasega juhtus selline lugu.
Firma nimi Barcarole Est AS. Ehitusmehed, hoidke eemale sellest firmast!

Tsiteeri

abakatabra 08.01.2008 10:40

Kui ehitusfirmade must nimekiri saab ametlikuks, siis soovin lisada sellele paar firmat koos firma juhtide nimedega. Kui selline on kusagil internetis olemas, palun andke teada! Tänan!

Tsiteeri

xxx 17.09.2008 15:32

abakatabra kirjutas:
Kui ehitusfirmade must nimekiri saab ametlikuks, siis soovin lisada sellele paar firmat koos firma juhtide nimedega. Kui selline on kusagil internetis olemas, palun andke teada! Tänan!

tarbija24.ee foorum töö

Tsiteeri

Triin Saulep 22.09.2008 15:06

Mina sooviksin lisada veel ühe: see on Ahti Jonulainen, kes teeb palkmaju Ida-Virumaal. Väga kahtlane mees.

Tsiteeri

Tereza 19.06.2011 17:37

Hoiatan Oleg Korotkovi käest ehitus- ja remontitööde ostmisest. Soovitas teda kauaaegne tuttav kui santehniku. Esiteks ei tulnud O. Korotkov esialgu kohale, venitas dusikabiini paigaldamisega, siis, kui aga pani, lasi vesi vannitoas läbi. Väljakutsumisele ei reageerinud, peitis ennast olematute põhjuste taha. Kogu aeg olevat Soomes- ha-ha.
Lõpude lõpuks mu mees tuli komandeeringust ja hakkas vaatama, milles on asi. See Korotkov ei tihendanud torusid ja seepärast vesi jooksis dusikabiini alt põrandale. Ja see Korotkov nimetab veel ennast santehnikuks. Temaga koos töötas veel mingi Vadim Andreev, kes temaga ühes pundis on.

Tsiteeri

Tere! Fenoalfa oü petab töötajäid. Omanik ei jaga ehituses mitte midagi, võtab tööle mustalt aga kui isegi võtab ametlikult, lepingut ei anna, kontole ei tahtnud maksta, palka ka ei maksa. Kui hakkad küsima oma raha, ähvardab, et Tartu linn on tema all ja sa kaua ei ela. Direktor on Igor Abarenkov, nagu aru sain IRL partii liige! Kujutage ette, millised pättid on meie Eesti poliitikas! Abikaasa käis 4 kuud

Tsiteeri

Santa 26.05.2019 23:17

Soovitan osta palkmaja https://www.filwud.com/et/. Suurepärane ettevõte heade spetsialistidega

Tsiteeri

Ats 07.11.2019 14:12

Tere
Tahan teisi hoiatada sossepa Urmas Aadamsoo (tel. 5032151 ) ja firma Intel Deisgin OÜ eest! Tegi Lasnamäel köögi remonti ning töö on alla igasugust arvestust. Vee ja kanalisatsooni šahti sulges plaadiga mis on sama seinaga võrreldes 5 cm viltu (põhjendus : see oli enne ka niimoodi) , lae liistude paigalduse käigus määris mustade kätega ära kõik just värvitud seinad, parketi paigaldusel ülemineku kohta teisele põrandale ei tahtnud/suutnud parketti lõigata vaid pani teise põranda katte peale, tulemus parkett õhus (põhjendus see peabki nii olema ja kõik on ok ), põranda liistud pandud kõik õhku ja santehnilise silikooniga ( põhjendus muud ei olnud käepärast ) lisaks ka liistudel tükid väljas. Suutis ka materjale tuksi keerata näiteks segas mittetilkuvale pasta värvile vett sisse jne… lisaks köögi remont venis lubatud kuu aja asemel kolme kuu pikkuseks. Kui inimesega rääkida ja soovida , et teeks korda oma tehtud vead siis vastus on , et hinnapakkumise käigus ei räägitud, et töö tuleb korralikult teha jne… ning tema midagi korda ei tee ehk ehtne sosssepp!


Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.