OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

OT: Sisekujundus tudeng

Darja 06.09.2008 11:29

Olen Tallinnas sisekujundust õppiv neiu ning otsin tööd kooli kõrvalt.
55584651

Tsiteeri

Mutt 10.10.2008 15:11

..ja missuguseks kujuneks sinu poolt väljapakutud ideede, värvilahenduste jms hind, kui oleks vaja natuke nõu 45m2 korteri muutmisel/remontimisel?

Tsiteeri

Darja 10.10.2008 18:19

Teie küsimusele on raske konkreetset hinda öelda, see oleneks töömahust. (Kas mu ülesandeks oleks ainult ideede pakkumine (joonistamine) ja soovitamine või ka materjalide, mööbli, aksessuaaride valik/otsimine vms) - Olen kindel, et leiaksime koos sobiva lahenduse!
Darja
55584651

Tsiteeri

Mutt 10.10.2008 20:41

Töömaht ei ole tegelikult üldse suur, lihtsalt oleks värvinõu vaja, mis värv seina, missugune põrandale (järgmine nädal selgub, kas ainult värv seina või peab tapeedi panema ), ka vaiba, diivani ja kardina värvi soovitused...see olekski nagu kõik, sooviks lihtsalt "abilist" kellel mõte lendab, sest omal ei lenda see üldse hetkel :) Tegu on Lasnamäe 2-toal. korteriga, mida sooviks värskendada. See ei tohiks väga keerukas ega mahukas töö olla :))

Tsiteeri

Darja 10.10.2008 20:50

Aitaksin hea meelega! =)
Helistage, vaatame korteri üle ning hakkame sobivaid ideid genereerima ;)

Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.