OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

OT:maalrina

kristjan 25.10.2012 18:55

teostan krohvimis töid,pahteldus,värvimist ja plaatimis töid.Hind on kokkuleppe küsimus.Oman autot.hea oleks kui oleks tallinna pirkonnas.

Tsiteeri

Martin 23.03.2013 15:32

Tere,

Ühetoaline korter vaja seinad korda teha , vanatapeet mahavoetud vaja seinad värvimiseks ettevalmistada ja värvida! Palun selgitada hindasid , ka lagi tahaks natukene korrastamist,

Parimat

Martin

Tsiteeri

kristjan 24.03.2013 20:45

Martin kirjutas:
Tere,

Ühetoaline korter vaja seinad korda teha , vanatapeet mahavoetud vaja seinad värvimiseks ettevalmistada ja värvida! Palun selgitada hindasid , ka lagi tahaks natukene korrastamist,

Parimat

Martin



Nuh oleneb kui palju m2 kokku on ja oleneb miuksed seinad on mina olen võtnud 3-4 euri 1m2 eest selle sees on pahteldus ja värvimine aga kõik oleneb seinte seisukorrast.

Aga kui oleks huvi siis võtke ühendus ma tulen vaatan üle siis oskan täpsema hinna öelda!
telf nr:55682657

Tsiteeri

kristjan 24.03.2013 20:46

Martin kirjutas:
Tere,

Ühetoaline korter vaja seinad korda teha , vanatapeet mahavoetud vaja seinad värvimiseks ettevalmistada ja värvida! Palun selgitada hindasid , ka lagi tahaks natukene korrastamist,

Parimat

Martin



Nuh oleneb kui palju m2 kokku on ja oleneb miuksed seinad on mina olen võtnud 3-4 euri 1m2 eest selle sees on pahteldus ja värvimine aga kõik oleneb seinte seisukorrast.

Aga kui oleks huvi siis võtke ühendus ma tulen vaatan üle siis oskan täpsema hinna öelda!
telf nr:55682657

Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.