KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

tapeet

gerda 24.02.2008 17:09

tahan teha ühe seina oma toast musta ja valge värvilise tapeediga nii et must jääb alla ja valge musta värvi lillemustriga üles...aga ma ei oska mõelda millist värvi ma peaksin teised seinad tegema???

Tsiteeri

Helen 24.02.2008 20:34

Tere,

Sõltub, mis Teil seal ruumis veel on ja,millised toonid jne.

Helen

Tsiteeri

gerda 25.02.2008 10:02

Helen kirjutas:
Tere,

Sõltub, mis Teil seal ruumis veel on ja,millised toonid jne.

Helen


minu voodi ja lapse (võre)voodi kaks kummutit ja telekaalune kapp...

Tsiteeri

Helen 25.02.2008 10:21

mis toonides?aknakatted,vaipkate?

Tsiteeri

gerda 25.02.2008 12:04

Helen kirjutas:
mis toonides?aknakatted,vaipkate?



põrand tuleb parkett ja peale tuleb väike vaip 67*120cm musta ja valgekirju
minu diivanvoodi on tumesinine, kummutid on pruunid ja telekaalune kapp on hele ja lapsevoodi on ka selline puiduvärvi... aga ei tohiks liiga tumedat tuba teha sest laps ju ka elab seal et pekas mingi rõõmsam värv olema...

Tsiteeri

gerda 25.02.2008 12:04

ja aknakatteid pole veel...

Tsiteeri

Helen 25.02.2008 16:16

Hea oleks siis kasutada kuskil veel seda sinist-tundub,et jääb üksikuks seal ruumis-võib ka teisel kujul kasutada,kas siis heledama tooniga vms. Võite kaaluda seina pindadele beezi,kollakat tooni,samas ka punast või oranzikat,aga siis ka jälgida,et oleks seonduvus millegagi-mõne aksessuaariga vms. Iseenesest on musta valgega tehtud tervikud kõige paremad ja millegipärast tundub mulle, et see soovitud tapeet ei tule antud ruumis selline välja,nagu sooviks.Samas võin ka eksida,kuna pole ruumi siiski ise näinud jne.

Edu soovides,
Helen

Tsiteeri

gerda 26.02.2008 17:10

selle pildi pealt see kõige alumine ja selle peal olev valge musta mustriga...
aga kas mingi oranšikas toon ei sobiks?

Tsiteeri

Helen 26.02.2008 19:09

tapeet ise on ok,samas sobib oranzikas ka.kui selle musta kasuks otsustate siiski,siis tooge veel musta valge kombinatsioone sisse,kas aksessuaaridega vms,diivanile padjad ehk valge sinisega või valged ja sinised.aknakatte näol võiksite ka musta natuke rõhutada ehk.asi ongi selles,et ainult selle tapeedi ja vaiba näol ei saa soovitud tulemust-kasutage aksessuaaridega ka musta valge kombinatioone.kõrvale sobivad oranz ja punane mõlemad.

Heen

Tsiteeri

kerttu 27.02.2008 09:04

Tere!
Mul ka väike mure.Diivan on hele hallikat värvi,seksjoon hele vaher ja ka laminaat on hele.Sooviksin teada mis värviga võiks olla tapeet,et tuba väga üksluiseks ei muutuks.Diivanile mõtlesin padjaketetega veel värvi lisada.Tapeedi värvi valik on just raske ehk oskate soovitada.
Aitähh!!

Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.