VABATEEMA

Kerisekivid

Andrus 03.07.2007 10:41

Tere,

Vahetasin maakodus kerisekivid välja. Et soov oli maalähedane versioon säilitada, tõin kivid mitte poest vaid rananst.
Nüüd on mul soolasaun. Nii kui kerisele vett viskan, tuleb korralik soolamaitse suhu :)

Kas keegi teab, kas see sool tuleb ajapikku kividest välja või pean põllupeale uute kivide järgi minema?

Tänud hea nõu korral.

Tsiteeri

heidi 06.07.2007 09:42

tere ikka maakivid oleksid pidanud panema.ja enne pese need puhtaks.või poest,on selliseid maakivi sarnaseid.need rannakivid ei pea võib-olla kuumusele ka vastu.

Tsiteeri

Andrus 10.07.2007 09:00

Kuum neid ei murra. Vanad kivid teenisid rohkem kui 10 a. ja hästi. Kahjuks pole enam võimalik küsida, kas need olid pärit samuti rannast või põllu pealt. Raudkivi üks, teine ainult soolane :)

Poekivide kohta seda, et tean, et sarnased (müün ise keriseid ja olen hästi kursis selle valikuga) aga maakodus tahtsin originaalsust säilitada. Kuigi nad on sarnased, on minu jaoks vahe sees.



Tsiteeri

Toomas 24.07.2007 15:50

ehk juhtusid hobuse lakukivi otsa :)

Tsiteeri

huviline 02.06.2008 20:54

Huvi tekkis et müüd ise keriseid - kas oled kuulnud (müünud) IKI keriseid? Võrk ja palju kive kuuma sisu ümber?
Aga sool on ju väga kasulik, nii kopsudele kui nahale - sellep. pole mõtet välja vahetada! Soolaravi omast käest, ravib allergiaid, kurguhaigusi, teeb naha pehmeks!

Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.