VABATEEMA

Aru Grupp as

el 27.08.2007 18:05

kas on kellelgi kogemused selle firmaga ja nende poolt toodetavate välisustega?

Tsiteeri

rukkilill 04.09.2007 15:16

Mina ei soovita paigaldada neid metalluksed, siis kvaliteet on pole hea, >( paigaldus mulle ei meeldinud , tähtajaks uks ei paigaldati, ootame 7 nädalat (lepingus 5 nädalat oli)

Tsiteeri

el 04.09.2007 15:30

aga ma ei räägigi metallustest, sest nad ei teegi minu arust metalluksi. küsin just puituste kohta, kuigi enam ei ole ka see tähtis, sest sain parema pakkumise :)

Tsiteeri

anka 05.09.2007 10:50

el! kuui pole saladus, siis kust sa hea pakkumise said. Mul sama teema käsil - eramule välisust vaja. Mõtlesin ka Aru Grupi peale, kvaliteet pidavat hea olema.

Tsiteeri

el 05.09.2007 12:30

anka kirjutas:
el! kuui pole saladus, siis kust sa hea pakkumise said. Mul sama teema käsil - eramule välisust vaja. Mõtlesin ka Aru Grupi peale, kvaliteet pidavat hea olema.


kohalik külamees saaremaal :P

Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.