VABATEEMA

TripleTrade kauplus Pärnus

Pettunud 19.03.2008 12:34


Ei soovita mitte mingil juhul selle firmaga tegemist teha,
kõnedele nad ei vasta, e-mailidest rääkimata.

Kui õnnestubki nad kätte saada siis vastus on alati üks ja seesama "ma olen uus, inimene kes
teie tellimusega tegeles on kontorist väljas ja saabub paari tunni pärast."
Kuid need "paar tundi" ei jõua mitte kunagi kätte ja tagasi ei helista nad kohe kindlasti mitte.

Tellisin endale klaasvalamu komplekti-peale raha maksmist (enne tellimus kirja ei läinud kui 100% makstud, ise olin loll muidugi) oli vaja mõõtusid mida ajasin taga 2 nädalat ning pärast
miljondat telefonikõnet saadeti mulle PEEGLI MÕÕDUD!

Absurd.

Triple Trade OÜ
www.tripletrade.ee


Tel.: 449 2672
Faks: 449 2672
Aadress: Lina 24, PÄRNU


Nüüd olen ilmat mitmest tuhandest ja vannituba ikka sisustamata :(

Tsiteeri

Janno 24.03.2008 09:54

Nüüd siis pankrot ametlikult välja kuulutatud. Endal läks veel hästi Sain ikka diivanid kätte, kuigi pikka aega tuli oodata. Ainult jalad oli unustatud kaasa panna. Nüüd pean kuskilt mujalt vaatama.

Tsiteeri

Ragnar 24.03.2008 19:07

Jah nüüd, siis ka televisjoonis kajastatud, et ei ole soovitatav sellise firmaga
tegemist teha. Ja kulla inimesed ettemaksu ei tehta rohkem kui pool kogumaksumusest.

Tsiteeri

Üllar 25.03.2008 17:03

kahju kõigist neist kes petta saanud kuid, ise õnneks ei ostnud sealt.
kuid soovitan head firmat AS MÜNT - väga sõbralikud ja abivalmis

Tsiteeri

Lilli 27.03.2008 22:29


Soovitan pöörduda EEK Trade-i. Valmistame tellimusel köögimööblit, kappe vannituppa ja elutuppa. Kohe avame salongi Riia mnt. 32.

Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.