VABATEEMA

Seinamaalingud Teie kodus

Jevgenia 21.10.2014 17:50

Pakun oma teenuseid seina- ja laemaalingute tegemisel korterites, majades, kontorites, kohvikutes, baarides ja restoranides.

Seinamaalingud on originaalne ja kauakestev lahendus. Lagesid ja seinu saab võrrelda lõuendiga, mille abil saab Teie unistused ellu viia.

Kas soovite iga hommik nautida oma köögis vaadega Alpidele või sattuda muinas- või fantaasia maailma? Seinamaalingu abil võime Teie ideid ellu viia.Kunstiline seinamaaling – Tehke oma kodu veel ilusamaks ja hubasemaks.Töö hind sõltub maali keerulisusest ja töömahust:

Ühevärviline/ dekoratiivmaal: alates 25€ kuni 60€

Vabakäe maaling/ Maalis on perspektiiv/ Kogu pind on kaetud maaliga: alates 50€/м²Huvi korral võtke julgesti ühendust ning leiame just Teile sobivaima maalingu stiili, teema ning hinna.

Telefon +372 5565 1387 või e-mail sendtojev@gmail.com

Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.