SOOVITA HEAD ...

Soovitage head maalrit...

Aet 01.09.2008 14:06

Soovitage head, kogemustega maalrit. (pahtel+lihvimine+värv/sisetööd)
Soovitused on tere tulnud, kes on teil head tööd teinud (piirkond: Tallinn, Harjumaa), kas töö oli kvaliteetne, jäite rahule jne...!

Tsiteeri

Mammu 03.09.2008 09:39

Mina julgen soovitada naist nimega Heli.
Tema kontakt on 55634737. Ta selline nö. vabakutseline.
Ta on meil Tallinnas mitu korterit teinud - töö kiire ja korralik.

Tsiteeri

Sven 03.09.2008 13:42

Mina julgen soovitada meest nimega Lembit. tel.5024621. Hind on küll keskmisest kallim, kuid see tasub igal juhul ära. Ei raiska materjale, töö on väga puhas ja kiire. Jäin väga rahule. Mehe suhtumine töösse on paigas. Kohe näha, et teab mis teeb. Probleemiks võib olla see, et tal on tavaliselt pikad järjekorrad ja talle meeldib teha suuremat objekti korraga, kus ei pea teiste töö järel ootama ja saab oma tööd ise planeerida. Minul tegi terve maja (150m2 põrandapinda) sisetööd üksinda 3 nädalaga (lauspahteldus ja värvimine)

Tsiteeri

Merit 16.06.2015 14:48

Väga osavad maalrid. Töö sai väga ilus ja olen äärmiselt õnnelik oma kodu üle.
http://www.moodnesein.ee/

Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.